dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, w nowym bloku oddanym w 2011 roku, o powierzchni 62,39 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,64 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze secesyjnej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kamienica jest po termomodernizacji: dachu, elewacji i po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone jest w spokojnej, doskonale skomunikowanej okolicy, charakteryzującej się dużą ilością terenów zielonych. Bezpośrednie sąsiedztwo Jarów Wilanowskich sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 345 zł57,57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji - oferta Z rynku pierwotnego, bez pcc Nowa inwestycja w Żmigrodzie. Do sprzedaży ostatnie dwa mieszkania w drugim etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

438 044 zł53,42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,42m 2 w budynku z windą. Nowa inwestycja - oddana do użytku w 2025r. Budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł97 m² 7 103,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na sprzedaż - Wałbrzych, ul. Niepodległości 88 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,28 m (97.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł76,48 m² 2 209,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy położonej w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł59,70 m² 11 390,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: apartament 60 m | narożny balkon | wysoki standard | wykończenie premium Wyjątkowy apartament o powierzchni 60 m , w pełni wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł72 m² 10 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy sprzedaż 3-pokojowy apartament 68 m -w Bielsku-Białej z fantastycznym widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie z dużym rogowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 501 zł52,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Kameralnej Zabudowie. Mieszkania na parterze lub pierwszym piętrze 52,47 m Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł37,52 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na 1 piętrze z balkonem od strony południowej - Fordon Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony południowej - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47,30 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pi ętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 zł15 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio w kamienicy, przy ulicy Monte Cassino w centrum Szczecina. -Nieruchomość- powierzchnia 15 m2. Piętro 3. Ogrzewanie miejskie. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł35,61 m² 14 855,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie Soft Cappuccino - os. Industria, bydgoszcz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł34 m² 11 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł37,50 m² 19 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu świeżo wykończonego 2 - pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Apartament dostępny od ręki Cechy mieszkania: nowe budownictwo Prestiżowe osiedle Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,55 m² 7 003,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 45,55 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 969 zł45,86 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowy apartament 112 m przy Parku Szczęśliwickim - Ochota, ul. Włodarzewska. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament dwupoziomowy o powierzchni 112m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***możliwość adaptacji trzeciego pokoju! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, o powierzchni 55 m , położone przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 500 zł77,94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,20 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka położona w budynku 3 piętrowym zlokalizowanym blisko centrum miasta. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z wyremontowaną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 37 m2. Mieszkanie w podanej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł133,02 m² 1 496,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 133,02 m w spokojnej, zielonej okolicy Marciszowa - idealne dla osób ceniących komfort, naturę i własną aranżację! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,95 m² 11 032,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne mieszkanie W świetnej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie położone na 4. piętrze w spokojnej części Wołomina - lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,38 m² 9 798,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,56 m² 13 935,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł69 m² 8 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit / kozanów / 2 pok / Klimatyzacja! / Balkon Dzień dobry, polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane przy ul. Gołężyckiej prezentujące się tak jak zdjęciach, które były wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zadbanym budynku przy Alei Armii Ludowej 7 w Warszawie. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 142 zł28,08 m² 11 223,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł35,49 m² 6 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z wc przedpokój lokal po kapitalnym remoncie umeblowany, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 877 zł96,40 m² 15 040,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z ogrodem | noho N14 | ul. Nadgórników, katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji noho N14 , zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł83,68 m² 22 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam dla Ciebie wspaniała ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68m2 zlokalizowanego na Bemowie / Górce. Kameralne, nowe osiedle (2020) Tylko 3 niskie budynki. Cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 999 zł133 m² 14 849,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł54,80 m² 14 434,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie 54,80 m | Federowicza, kraków Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym osiedlu Versus.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 zł84 m² 65,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy do wynajęcia Z ogrodem I strefą relaksu Oferujemy do wynajęcia elegancki i funkcjonalny apartament dwupoziomowy o powierzchni 84 m2 z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatni segment! jest możliwość wykończenia pod klucz! nowe, piękne domy Z garażem W bryle. Zabudowa szeregowa. Bielsko - biała wapienica Domy wybudowane w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 800 zł65,90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.