dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowy lokal inwestycyjny nad jeziorem Jamno, w bliskiej odległości od morza! Prezentujemy wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 32 m , położony na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40 m 2 w Krośnie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Przestronne mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Rabiańskiej. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł36,50 m² 17 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wiosna - rabaty, kilka inwestycji w pobliżu nowo powstałej stacji metro chrzanów W tej ofercie 2 pokoje, 36,50 m2 posiadamy wszystkie mieszkania od 1pok-4pok W kilku inwestycjach - zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł46,99 m² 3 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m , położone w świetnej lokalizacji - Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem świetna lokalizacja i duży potencjał prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,Bohaterów Katynia 50 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł35 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Gdynia Kamienna Góra al. Marszałka Józefa Piłsudskiego - do wynajęcia oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł41,47 m² 13 501,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - stan deweloperski | ostatnie lokale Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,25 m² 11 828,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,25 m , położone na 1 piętrze w bloku z 2010 roku bez windy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł40,06 m² 21 443 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta to idealna alterntywa dla osób aktywnych, które cenią wygodę i świetną komunikację. Lokalizacja: warszawa Ursus, okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,10 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł35,56 m² 13 976,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Potokiem, przy ul. Bajki 40. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem od nowości. Ogromnym plusem mieszkania jest jego niewielki metraż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w odrestaurowanej kamienicy z okresu międzywojennego z windą. Szukasz komfortowego mieszkania w klimatycznej kamienicy, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,50 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50m2 w Borkowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku cztero-piętrowym, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł38 m² 10 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

garsoniera po generalnym remoncie w centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 44 w Jastrzębiu Zdroju - wolne od zaraz Informacje ogólne: do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 282 zł35 m² 10 236,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta w cenie promocyjnej. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Gliwicach w nowoczesnej inwestycji, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,70 m² 13 626,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży dwustronne mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego 48, III piętro Sprzedam przestronne, dwustronne mieszkanie (okna z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł45,90 m² 5 816,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wszechstronnego, dobrze doświetlonego, oraz bardzo ustawnego mieszkania z duszą. Lokalizacja: wokół znajduje się pełny węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 130 zł87 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej Rzeszów ul. Legionistów. Wysoki standard materiałów oraz dodatków mający zapewnić inwestycji jej energooszczędność oraz pasywność. Przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 500 zł35,91 m² 12 990,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 34,92 m | I piętro | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: zachód. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 | wysoki standard | balkon | garderoba | Rumia ul. Jeziorna Zamieszkaj w miejscu, które od pierwszego wejścia robi bardzo dobre wrażenie. Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,50 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje: nowe mieszkanie po generalnym remoncie | 2 pokoje + balkon | Garaż wolnostojący | Świetna lokalizacja ul. Kremerowska | Gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,13 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,30 m² 14 790,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica taras 15 m gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Perła w prestiżowej inwestycji Blue.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,83 m² 86,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament W sercu gdańska Klimatyczne miejsce z widokiem na miasto I W sercu starego miasta Gdańska I Piękne wnętrze | Renesansowa kamienica ***** wykończenie I układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67,25 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z widokiem na zbiornik retencyjny lokalizacja I budynek: budynek z 2006 r. położony jest w cały czas rozwijanej się dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł39,45 m² 10 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,45 m + 4,05 m piwnica. Położone na 3. piętrze budynku w centrum Szczecina przy ul. Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł134,85 m² 2 588,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. Podmiejska 12 Mieszkanie o łącznej powierzchni 134,85 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), położone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,10 m² 10 997,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Dąbrowskiego. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,78 m² 6 749,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie (wysoki standard wykończenia) w zielonej części Jastrzębia Zdroju (moszczenica, os. Złote Łany); powierzchnia użytkowa 37,78m2; profesjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł62,30 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Santockiej w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 500 zł72 m² 12 909,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: bielany Wrocławskie - Granica Wrocławia - Aleje Błękitne oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 667 zł95,62 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem marzeń przestrzeń, światło i luksus blisko natury Zamieszkaj tam, gdzie każdy dzień zaczyna się od widoku nieba, a kończy relaksem na tarasie w blasku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł70,50 m² 7 730,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa oferta - mieszkanie 70,50 m | ul. Wojska Polskiego, kołobrzeg Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,50 m , położone w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,22 m² 18 319,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio na Bemowie słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m2 z garażem podziemnym na osiedlu zamkniętym + duży balkon przy ul. Pełczyńskiego. Atuty: doskonała lokalizacja , spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł121 m² 19 834,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament w Miasteczku Wilanów, 121 m2 : Dla kogo? To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących przestrzeń, nowoczesność i wygodę życia w dobrze zorganizowanej dzielnicy. :.