dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

314 000 zł51,40 m² 6 108,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 545 zł47,39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 154 zł64,98 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok, aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10 osiedle Białostoczek Nowe budownictwo, wysoki standard, nowocześnie urządzone, umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 260 zł45,40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł41,28 m² 10 610,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł38,32 m² 3 901,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa oferta W naszym biurze Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Uwaga - mieszkanie miści się W damnicy koło słupska L O K A L I Z A C J A : D A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 502 746 zł107,54 m² 32 571,56 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,50 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,50 m2 z pomieszczenie gospodarczym oraz ogródkiem znajdujące się w odległości 4 km od nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

39,14 m | Centrum Łodzi | Balkon | Wydzielona sypialnia | Idealne pod inwestycję Powierzchnia: 39,14 m Piętro: i Balkon: 3,77 m Stan: gotowe koniec grudnia 2026r. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł51,64 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , położone przy ul. Rydygiera 44 (nadodrze) Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna 33m2 kawalerka z oddzielną kuchnią usytuowana w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Wrocławia. Zabytkowe fasady zachowane na zewnątrz i w holu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 289 zł67,49 m² 18 303,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł43,20 m² 10 509,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy ul.Franciszkańskiej, w nowszym budynku z 2020 roku, wybudowanym przez cenionego dewelopera - firmę Kuncer! Prezentujemy lokal o powierzchni 43,20 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85,20 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bez prowizji - 0% - re/max maraton Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku na ostatnim piętrze o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem po remoncie | dh Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m , położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjne Trzypokojowe Mieszkanie w Łodzi Lokalizacja: ul. Zachodnia, łódź Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne i gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 739 zł48,53 m² 20 539 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | duża loggia | Bliska Wola | inwestycja premium Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Bliskiej Woli - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł32,90 m² 4 103,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przyjemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 510 zł35,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 z balkonem, w doskonałej lokalizacji przy ul. Potockiego 1 (1 piętro bez windy) Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - 1 Z 2 ostatnich mieszkań 4-pokojowych w inwestycji Glogera 32 - Prądnik Biały rozwinięta infrastruktura: zamieszkaj I żyj wygodnie! umów się na wizytę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,63 m² 5 727,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu z windą w Świętochłowicach przy ul. Solidarności 5 Układ pomieszczeń: - salon z balkonem (ekspozycja zachodnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,56 m² 5 497,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem Wysokie Mazowieckie, ul. 1 maja 5 Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 32,56 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł50,11 m² 9 928,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m2. 2 piętro, ul, sarmacka. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z jadalnia (14 m2), 2 oddzielnych pokoi ( 15, 13m2),łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,01 m² 15 340,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie - Poznań, łazarz/ Grunwald - Lokal po kapitalnym remoncie na poznańskim Grunwaldzie, na skraju dzielnic Łazarz/ Górczyn. - funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł30,12 m² 11 553,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż apartament o pow. 30,12 m2 przy ul. Żeglarskiej w Giżycku Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone w centrum miasta (300m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł47 m² 13 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament zlokalizowany w komfortowym kompleksie Kamienna Apartamenty. Jest to kompleks położony na południowym zboczu Partecznika, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej tuż przy samej granicy Rzeszowa - w miejscowości Tyczy. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zadbanej kamienicy! dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, dzielnica Śródmieście, ul. Marcina Lutra. Mieszkanie o pow. 76 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,95 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu praktyczny apartament z dużym balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Lokalizacja I budynek: apartament znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,43 m² 11 275,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy Apartament z 2021r na parterze z tarasem i ogrodem, w bardzo wysokim standardzie z basenem, blisko morza, jeziora i lasu 2 km od Łeby! Zapraszamy do skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 44 m | 2 pokoje | osobne wejście | miejsce postojowe | Karpacz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Karpaczu przy ul. Moniuszki. Lokal.