dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 30 m - Zielone Tarasy, ul. Glinki, bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł39,38 m² 13 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio - Oferta prywatna , bez prowizji, nie współpracuje z pośrednikami. Jeżeli nie odbieram tel to prośba o sms Lokalizacja ul. Wodna 17, łódź (śródmieście / Widzew) - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł58,50 m² 14 341,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, położonego na renomowanym i nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Winogrady w Poznaniu, przy ulicy Wilczak. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,30 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokoje, nie wymaga remontów, w dobrym stanie technicznym, ze słonecznym balkonem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł90,20 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w Bilenach Wrocławskich, przy ul. Świerkowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł42,20 m² 15 165,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł91,60 m² 15 938,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Spektakularny apartament 91m Z gigantycznym tarasem 88,8 m2 lipowa art Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone w zielonej i spokojnej części Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 500 zł26 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł34,40 m² 24 680,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w samym sercu Gdańska. To wyjątkowa propozycja łączy historyczny charakter Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 489 zł26,11 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow.78m2 przy ulicy Mokotowskiej. Mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokoju -łazienki Właściciel może umeblować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł74,38 m² 7 663,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasna kawalerka z widokiem na park idealna dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 500 zł53,24 m² 15 486,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł103,44 m² 12 074,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w Grzybowie Główne atuty nieruchomości:500M od plażynowe budownictwo Z 2019 rokuprzestronny, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,50 m² 7 382,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł30,50 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na parterze budynku wielorodzinnego w Mysłakowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 30,5m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,94 m² 6 041,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta atrakcyjna oferta - do zamieszkania I pod inwestycję - zapraszam polecamy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 32,94m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,45 m² 13 593,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eastate ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach. Lokalizacja: ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł38,09 m² 9 241,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal o powierzchni 38,09.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***okazja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł34 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka na parterze z osobnym wejściem w Lidzbarku Warmińskim. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego. Na powierzchnię użytkową wynoszącą 33,5 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59,89 m² 8 515,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w budynku z cegły. Lokal wyróżnia się świetnym układem - na trzy strony świata (wschód południe zachód) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł56,77 m² 11 255,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania z ogrodem, zlokalizowanego w Głogowie Małopolskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 261 zł35,56 m² 13 590,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

431 660 zł38,20 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na V piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania! W zabytkowej willi, w samym sercu uzdrowiska Szczawna Zdrój 2 pokojowe mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu. Układ pomieszczeń pozwala na kompletne przearanżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,10 m² 17 255,28 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 52.1m na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 2009 roku. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe. 2 nowoczesne, cichobieżne windy. Monitorowane wejście, zadbane części wspólne. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prominentna lokalizacja! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po remoncie! W pełni umeblowane I wyposażone! nowe osiedle! garaż I komórka lokatorska W cenie! duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na Osiedlu 650-lecia spokój i oaza zieleni! 61 m | 3 pokoje | 390 000 zł Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I nternet W cenie| zwierzęta mile widziane | umowa na min.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Cieszkowskiego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Doły 10 min pieszo do asp | kawalerka 26 m 249 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w Łodzi idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,50 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku na os. Słonecznym. Warunki najmu: - czynsz: 1.800 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m 2 do wprowadzenia - dzielnica Stare Miasto. Znajduję się na 2 piętrze w 2 - piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi : - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,38 m 2 , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta - Krosno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,98 m² 5 535,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Pakiet 2 kawalerek | 44,98 m2 | os. Paderewskiego | katowice Cena: 249 000 zł Na sprzedaż lokal inwestycyjny w Katowicach przy ul. Floriana, zlokalizowany na Osiedlu Paderewskiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 zł89 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomość dostępna od czerwca! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 89 m2, położonego w doskonałej lokalizacji ul. Katowicka 39.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 441 zł33 m² 10 467,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament inwestycyjny gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij