dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł54,85 m² 14 567 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja kilkaset merów od rynku W wieliczce Wieliczka to tu powstają nowoczesne apartamenty z ogródkami. Mieszkania o powierzchni 55 m2 składają się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,79 m² 9 781,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Styczyńskiego. Lokal składa się z przestrzennego salonu z kuchnią, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę w spokojnej i niezwykle atrakcyjnej części Kowar, nieopodal centrum, z bliskim dostępem do terenów spacerowych, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł112 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu, powstałym w 2009 r.na prestiżowym mini osiedlu "ZIELONA ETIUDA". Mieszkanie składa się z 4 pokoi, częściowo zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,14 m² 15 700,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w kamienicy na Pradze-Północ przy ul. Dąbrowszczaków. To idealna okazja dla osób, które poszukują wygody, oszczędności czasu i dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,42 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie po remoncie w cichej części Starego Miasta w Gryfinie przy ulicy Flisaczej. Lokal położony na III piętrze ocieplonego budynku, duży balkon (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł58,01 m² 10 506,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł166 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

* na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu łodzi. Przestrzeń, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Łódź | 166 m | 1 piętro | winda Cena: 1 162 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Subisława 23 w Gdańsku. To doskonała propozycja dla singla, pary lub studenta, ceniących wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł54,14 m² 7 092,72 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64,60 m² 10 990,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie Inwestycyjne w Sercu Kamienia Pomorskiego! Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 64,60 m2, położone w centrum Kamienia Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrum Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum. Łazienka odnowiona. Reszta mieszkania do generalnego remontu. Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł82 m² 11 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Obozowa w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,20 m² 16 469,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Służew ulica Bokserska - 42,2m2 / 2 pokoje + piwnica we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Służewie. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 149 999 zł90 m² 12 777,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Dom Nieruchomości w Olsztynie oferuje: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł84,70 m² 14 521,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle jurajskie - nowoczesna inwestycja na granicy Krakowa i Pękowic lokalizacja: inwestycja Jurajska zlokalizowana 273 m.n.p.m to kameralna zabudowa trzech budynków apartamentowych wpisanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 400 zł98,99 m² 19 601,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse dla miejskich koneserów przestrzeń ponad miastem. Wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią energię miasta, ale chcą wracać do własnej, cichej przestrzeni ponad codziennym zgiełkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie przy stacji metra ursynów Dwa niezależne pokoje/duży balkon/metro Opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, ciche, jasne z dwoma niezależnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł57,10 m² 11 015,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

631 300 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 59m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament z tarasem zlokalizowany w przy ul. Morelowej, dzielnica Wola Justowska w Krakowie.Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł83,94 m² 9 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz luksusowego apartamentu w cichej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament położony na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto. Przedmiotem sprzedaży jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł340 m² 2 938,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów. Za.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe | 70 m2 | ogród + taras | Grabiszyn opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   e-mail:   (For English scroll down) ***WOLNE OD.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł34,20 m² 12 134,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 14 maja 2026 (czwartek) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Przepiórcza, junikowo, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,28 m² 14 556,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 32 m2 położone na 1 piętrze niskiego apartamentowca z windą cichobieżną na Warszewie. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł100 m² 2 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z 2024 roku, z tarasem i prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone w Gdyni przy ul Marii Wittekówny na osiedlu Komandorskie Wzgórze To spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukamy osoby zainteresowanej zakupem mieszkania i pozostawieniem obecnego najemcy. Jest to dobra opcja inwestycyjna ze względu na fakt, że obecny najemca jest sprawdzony mieszka od lat i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł47 m² 84,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe premium | ogródek | 200m do metra | szeligowska Lokalizacja: ul. Szeligowska, bemowo-Chrzanów Powierzchnia: 47 m + prywatny ogródek Standard: nowe, nigdy niezamieszkale (rok budowy 2026!).

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,35 m² 14 417,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.