dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

2 700 zł42,29 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupokojowego mieszkania z miejscem postojowym przed budynkiem, osiedle jest strzeżone. Opis: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,29 m2, przy ulicy Flisaków 4, mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,30 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 000 zł33,42 m² 16 546,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54,10 m² 23 844,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sopot 200 m od plaży 3-stronna ekspozycja Balkon z widokiem na morze 54 m Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 186 635 zł49,65 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mechelinki niewielka miejscowość nad Zatoką Pucką w gminie Kosakowo, w pobliżu Trójmiasta. To tutaj zaledwie kilka kroków od plaży powstaje kameralne osiedle ośmiu apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,50 m² 12 632,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja - umowa w przygotowaniu. Spółdzielczo- własnościowe prawo do lokalu bez kw. Dla cudzoziemców spoza ue - bez zezwolenia Ministerstwa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł31,18 m² 16 003,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na start! Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł55,66 m² 10 456,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Stefana Czarnieckiego na wrocławskim Starym Mieście. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,90 m² 13 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z tarasem 48,9 m + piwnica 5,6 m | Gdańsk Ujeścisko Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem osiedle Projektant Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m, położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie - Pszczyna, ul. Bednorza Oferuję na wynajem jasną, bardzo słoneczną kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, zielonej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje do wynajęcia nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,40 m² 6 988,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zdjęcia z wizualizacji Biuro sprzedaży Developergo ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2, ulokowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł119 m² 24 369,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 119 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 235 zł50,13 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,45 m² 88,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 39,45 m Warszawa, ul. Taneczna (ursynów) Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,45 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50,71 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon położone w spokojnej i zielonej okolicy - na osiedlu Sportowym w Lęborku, bezpośrednio przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajęcia loft na Zygmunta Starego .Przestronny 100 m loft składa się z 1 dużego pokoju, kuchni otwartej na salon, garderoby i przestronnej łazienki z WC.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł24,45 m² 112,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 24,45 m2 przy Pl. Zbawiciela. Idealna dla singla. Bez prowizji! rozkład Powierzchnia mieszkania to 24,45 m2 na co składają się: pokój dzienny, kuchnia z oknem, hol, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w kameralnym miejscu tuż przy granicy z Rzeszowem Boguchwała ul. Cicha. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 66,71m2 - piętro: pierwsze - balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na Tysiącleciu przy ul. Broniewskiego. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108,20 m² 7 301,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m , usytuowane w sercu miasta. To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,90 m² 9 641,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bolesławiec sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe z ogrodzoną altanką, murowaną komórką i miejscem parkingowym. Wgn Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

335 000 zł45,81 m² 7 312,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, słoneczne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,81 m2 położone na Stargardzkiej starówce. - 2 pokoje - balkon - piwnica - garaż Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dobry

Dobry,warmińsko-mazurskie

199 000 zł60,60 m² 3 284 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze, położone w kameralnym budynku w miejscowości Dobry. Lokal oferuje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł62,80 m² 5 238,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze! oferta na wyłączność. Mieszkanie położone na 4 piętrze 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 900 zł60,12 m² 16 964,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 60,12m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji garden residence składające się Z: - salon z otwarta kuchnią - sypialnia - łazienka - przedpokój - taras o pow.25m2 W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 zł76 m² 99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na ekskluzywnym osiedlu Forest Club na Kabatach. Posiada garaż i komórkę. Niskie, kameralne budynki, zaledwie dwuletnie, położone w pierwszej linii od lasu Kabackiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużą piwnicą obok Placu Centralnego - Nowa Huta! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 3 minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,12 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.14 51,12m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, TARAS 17,10m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł46,84 m² 18 467,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy pod klucz 2-pokojowy lokal użytkowy | II piętro powierzchnia: 46,84 m balkon: 8,92 m , ekspozycja północ zachód.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m - funkcjonalny układ pomieszczeń - Balkon, oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica - Położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 832 zł44,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują na wynajem mieszkanie z parkingiem zlokalizowane w Rudnikach, k/częstochowy, gm. Rędziny, pow. częstochowski, woj. śląskie. To idealna oferta dla osób.