dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

1 749 000 zł62 m² 28 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w niesamowitej przestrzeni lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim standardzie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupokojowy o powierzchni 62,30 m2 z prywatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40,70 m² 41,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20.05.2026r. Zamieszkaj jako pierwszy | nowe 2 pokoje | balkon + garaż | blisko szpitala kopernika Są mieszkania do wynajęcia i są takie, do których po prostu chcesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,57 m² 7 060,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twój azyl w sercu Karkonoszy! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m2 (powierzchnia mieszkalna 49,57 m2, piwnica 17,47m2, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł38,97 m² 20 400,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,97 m , położone na 1 piętrze 7-piętrowego budynku w nowopowstałej inwestycji Piotra 4 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chorzów Batory. Mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z możliwością użytkowania działki przylegającej do budynku. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,80 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeradów Zdrój mieszkanie na parterze trzy lokalowego domu przy głównej ulicy o pow. 48 m2 , składający się z pokoju, kuchni i łazienki + piwnica. i pokój na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

585 786 zł57,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na III piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł52,53 m² 6 053,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,24 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

357 778 zł33,18 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68 m2, usytuowane w spokojnej, zielonej części Zaborowa, zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 426 zł43,97 m² 31 531,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium na 10. Piętrze Browary Warszawskie z Widokiem na Warsaw Spire Cena: 1 386 425,96 pln Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 10 (z windą) Czynsz: ok. 660 pln.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania inwestycyjnego z roi na poziomie 9%?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Gotowa inwestycyjna w Katowicach, dzielnica Załeżę przy ulicy Gliwickiej 114. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las | Osowa Góra | 91/120 m | Taras | Garaż | Klimatyzacja Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, komfort i naturę , właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,91 m² 6 928,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trynek - spokojne osiedle mieszkaniowe w Gliwicach. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne a także cała infrastruktura miasta. Niska zabudowa mieszkaniowa. Bliskość dróg wylotowych. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł138 m² 26 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł46,27 m² 13 507,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche rozkładowe, świetnie położone mieszkanie o powierzchni 46,27 m . Znajduje się na wysokim parterze w budynku z 2006 roku z ogrzewaniem miejskim na Krzykach Gaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65 m² 11 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku z 2017r. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

1 563 966 zł102,22 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 047 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł77,90 m² 7 187,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł34,77 m² 2 444,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,77 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Czeladzi przy ul. Legionów. Osiedle dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,97 m² 7 147,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 928 zł59,23 m² 16 257,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,23 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł35 m² 18 057,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,81 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompaktowe mieszkanie z balkonem, katowice, ul. Ceglana. Na wynajem mieszkanie o pow. 30,81 mkw., położone na piątym piętrze bloku, na os. Zdrowe Stylowe , Katowice Brynów - nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu górnym Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do wejścia informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł123 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowy apartament na wynajem w klimacie starego Sopotu, o powierzchni 123 m , znajdujący się w prestiżowej kamienicy. Wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł23 m² 6 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie- kawalerka znajdujące się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zadbana kamienica wewnątrz i na zewnątrz. Wejdź do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*123 m prywatności * salon ponad 50 m * kominek * taras * ogród ok. 200 m - Rakowiecka 64, wrocław Są nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą mieszkań na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

328 377 zł29,56 m² 11 109 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,60 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bliźniąt (rataje). Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i piwnicą .( English version below) LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Młyńska Boczna w Krakowie, jednej z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł146 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe duże mieszkanie (apartament) o imponującej powierzchni użytkowej 146 m2. Usytuowany na I piętrze wolnostojącej niewielkiej kamienicy (tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań na Jeżycach. Mieszkanie zachwyca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij