dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 999 zł40,80 m² 14 926,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29,83 m² 20 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece! Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur 602.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 860 zł44,02 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj! 14 990zł/m stan "pod klucz" 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02m (1 piętro/winda) Całość 659 859,80 zł Układ pomieszczeń: przedpokój 3,79 m Łazienka 4,53 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka, wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na 6 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 26m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 188 zł31,56 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł101,72 m² 12 780,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowo wyposażony apartament na kameralnym osiedlu river park, na obrzeżach Konstancina. 100 m kw doskonale zaaranżowanej i funkcjonalnie zaprojektowanej powierzchni. Z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,54 m² 12 012,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł42,90 m² 7 832,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m , położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,60 m² 25 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - budynek z 2024r. - ogród - Taras Cechy mieszkania: - powierzchnia: 40,6 m - Parter - Świetny stan techniczny i wysoki standard - Garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 55 m , położone w miejscowości Pogórze, gm. Kosakowo, przy ul. Śliwińskiego. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,30 m² 11 238,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleja Wojska Polskiego - zrewitalizowana część przy skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską - na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament świeżo po remoncie o powierzchni 53,3 mkw, położony.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,07 m² 11 377,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwustronne mieszkanie, o wysokim standardzie i powierzchni ok. 72,07 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa, ursus, ul. Walerego Sławka - 38m2, 2 pokoje + piwnica / obok Plac Tysiąclecia we speak english cena do negocjaji! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę położoną na II piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,74 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,74 m, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego budynku. Atrakcyjna lokalizacja. Bardzo blisko Park Górnik i bogata infrastruktura - szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 557 000 zł58,12 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł156,60 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Najważniejsze atuty: - widok na morze, park krajobrazowy i miasto - przestronny apartament blisko lasu Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45 m² 14 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 45 m z balkonem | City Vibe | Płaszów | 669 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji City.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 50,16 m z prywatnym, dużym ogrodem ok. 60 m i tarasem z kostki. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 442 zł48,32 m² 24 967,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowa rezydencja nad wodą - Wyspa Sobieszewska, gdańsk Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, delikatny szum wody i widok na prywatną marinę. Wieczorem spektakularny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł87,70 m² 17 103,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty W zakopanem- ul. Salwatoriańska Widok na Tatry. Doskonała lokalizacja. Kameralne osiedle. Przed Państwem 4 wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! dzień otwarty 25 kwietnia - zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia godziny spotkania. Polecam na sprzedaż wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,70 m² 7 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o funkcjonalnym 2-pokojowym mieszkaniu z dużym balkonem, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Szukasz lokalu w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! renomahome oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34 m , usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł93,13 m² 18 522,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Grupy ak Północ budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł84,60 m² 8 026 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9a. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację - idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 672 556 zł97,29 m² 27 470 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament na warszawskim Wilanowie. Apartament o powierzchni całkowitej 97,29m2 składa się z 4 pokoi, jasnego salonu z jadalnią oraz komfortowej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Zimowej w Toruniu, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Zimowe Zacisze. To ceniona inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 2 pokojowy apartament o powierzchni 55 m2 zlokalizowany w Centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze, inwestycja "capital towers".

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze bloku z windą usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ul. Konstantego Maciejewicza Osiedle Reda Szczecin -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł75 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Topowa lokalizacja - Osiedle Letnie Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na cenionym Osiedlu Letnim. Idealna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Nowy Pensjonat w Goszowie - Doskonała Inwestycja w Górach!** Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Goszów, w pobliżu popularnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł38,30 m² 11 932,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

| kawalerka o powierzchni 38,3 m2, znajdująca się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Poznań, ul. Słowiańska 38. Pełna własność z Księgą wieczystą. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 640 zł35,36 m² 12 489,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Miejsce w hali garażowej w cenie mieszkania! Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,50 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, zlokalizowane na Rynku w Oławie, plac Starozamkowy. Budynek po remoncie dachu, w mieszkaniu nowe okna, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Świebodzice, osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Mój Dom sc oferuje do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 57,16 m2 z prywatnym tarasem 7,2 m2 oraz ogrodem o powierzchni 42 m2 lub 146 m2 usytuowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł62,63 m² 15 471,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Verona, przy ul Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, korytarz, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł61,10 m² 4 009,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubochnia - wieś w Polsce, położona w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim, w gminie Lubochnia. Lubochnia jest siedzibą gminy Lubochnia. Z nieruchomości w 14.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł64,30 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

***rezerwacja*** *3 pokoje*nowsza cegła*do wejścia*blisko centrum* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu antoniuk , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 386 zł34,53 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do obejrzenia nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania narożnego z balkonem w nowej inwestycji na świetnie skomunikowanym osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie doskonale doświetlone.