dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

220 000 zł35,49 m² 6 198,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję lokal mieszkalny , usytuowany na drugim piętrze w kamienicy mieszczącej się przy ulicy Ogińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni ok 33,5.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł52,58 m² 1 521,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 położone na drugim piętrze. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo-powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji wraz z miejscem postojowym! Mieszkanie znajduje się w całkowicie nowym budynku z reprezentacyjnym wejściem i klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł74,60 m² 18 096,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bliskość morza sąsiedztwo Parku Reagana dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

986 953 zł30,51 m² 32 348,51 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowa Kawalerka Sky-High 15. Piętro w Browarach Warszawskich Cena: 986 952,91 pln Powierzchnia: 30,51 m Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 15 (z windą) Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

447 500 zł35,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 094 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym. Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł42,70 m² 3 629,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 42,70m2 zlokalizowany w okolicach Hotelu Red Baron. Nieruchomość składa się z jednego wysokiego w kształcie kwadratu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,10 m² 8 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń zlokalizowane przy ulicy Harcerskiej. Mieszkanie usytuowane jest w niskim dwupiętrowym budynku z cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 120 zł41,18 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł55 m² 18 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Federowicza). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,50 m² 16 843,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 41,4 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 000 zł172,67 m² 18 121,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 172.67 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Krowoderska. Cena: 3 129 000 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,70 m² 10 527,58 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,7 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 3 m2).

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł49,60 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,15 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania typu kawalerka znajdującego się w bloku na I piętrze przy ul. Kraszewskiego w Przemyślu. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 587 zł72,52 m² 20 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł58 m² 15 344,83 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 951,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł101,50 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania na wynajem w centrum Bydgoszczy w Marina Hause przy ul. Jagiellońskiej 36. Mieszkanie czteropokojowe z dodatkowym pokojem typu biuro lub garderoba. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,16 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z osobną kuchnią na Krowodrzy N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 1- pokojowego mieszkania do wynajęcia od lipca zlokalizowanego przy ulicy Królewskiej ( dzielnica Krowodrza).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,45 m² 6 722,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią Zawiercie, ul. Gałczyńskiego, os. Żabki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

483 355 zł47,21 m² 10 238,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - trzy-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 47,20 m2. Nieruchomość położona na II piętrze nowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje obszar mieszkania 35m2 powierzchni użytkowej z możliwością użytkowania ogródka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 233 zł39,27 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zobacz, jak dobrze możesz mieszkać Idealne na dobry początek, rentowną inwestycję, wygodną jesień życia Prezentujemy do sprzedaży nową, deweloperską inwestycję przy ul. Komuny Paryskiej 8e.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu bardzo słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, położone w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 845 zł60,03 m² 10 475,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,03 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 258 280 zł83,64 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł57,30 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wynajmu komfortowe 4 pokoje po remoncie! Szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Aninie Do wynajęcia kawalerka 27,5m2 położona w Aninie przy ul. Pazińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku z lat 60'. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł47 m² 18 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bardzo dobrze wyposażony i w pełni umeblowany apartament w luksusowym apartamentowcu. Budynek nad centrum Wisły z niezwykłym widokiem. Duży balkon. Własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł49,85 m² 5 456,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M3 o powierzchni 49,85m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym, cichym bloku przy ul. Piotrkowskiej w Częstochowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 800 zł92 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w I Kwartale 2028 * Mieszkanie w modułach szeregowych Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,02 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 na os. Mickiewicza przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł51 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji pełna obsługa pośrednika,Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60,05 m² 8 324,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wprowadzenie : Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera,.