dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

850 000 zł60,45 m² 14 049,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Są mieszkania, które od początku dają poczucie możliwości. Takie, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu - z przestrzenią do życia, odpoczynku i codzienności, do której naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na piętrze - w kameralnym budynku na spokojnym osiedlu na południu Wrocławia. Osiedle leży na południe od Wrocławia, w otoczeniu zieleni, blisko terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 10. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Woli. Układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł41,30 m² 44 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 41,3 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie typu "studio" o powierzchni 30m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1 czerwca 2026r. Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się na osiedlu Leśnym, przy ulicy 11 Listopada w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne będzie od 1 czerwca 2026r. To.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Walerego Sławka. Jest to inwestycja realizowana w bardzo ciekawej dzielnicy Krakowa, podgórzu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50,86 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami Bielany, ul. Sokratesa Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł54 m² 12 683,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym narożnym balkonem w cenionej dzielnicy Gdańska - Orunia Górna. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Kościuszki w Tyczynie! Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł46,51 m² 12 685,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Malinka w Opolu. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! * Promocyjna cena! Ostatnie 2 mieszkania w tym układzie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,80 m² 10 971,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem blisko szkoły podstawowej! mieszkanie: jasne, przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem penthouse z niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa. Mieszkanie to dwupoziomowy apartament o powierzchni 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 500 zł85,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Woli przy Lasku na Kole, w pobliżu Parku Moczydło. Lokalizacja z szybkim, tramwajowym dojazdem do Śródmieścia. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 900 zł63,80 m² 16 440,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł118,15 m² 84,64 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Rozkład pomieszczeń: część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 720 zł107 m² 15 231,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Łódź to jedno z najlepszych miejsc w kraju, gdzie warto zainwestować w zakup nieruchomości i czerpać zysk z najmu krótko lub długoterminowego. Dowolne przeznaczenie czy to dla.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł98,75 m² 106,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji Warszawy przy Alei Róż 6. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 016 zł33,68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. gen. Roweckiego Grota ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł61 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji "novum" przy ul. Rakowickiej 20a. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł204,71 m² 21 982,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1906

Oferta sprzedaży siedmiu apartamentów. Pięć apartamentów jednopokojowych i dwa apartamenty dwupokojowe o łącznej powierzchni 204,71m2, ul. Straszewskiego, stare Miasto. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 888 zł48,28 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,81 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta biznesowego lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 521 zł36,15 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46,03 m² 38 974,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 46 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż prezentuję stylowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,87 m² 7 681,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, które łączy komfort z unikalną, dodatkową przestrzenią? Ta propozycja to idealny wybór dla osób szukających gotowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 680 zł42,73 m² 22 740 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal inwestycyjny Z panoramą I gwarantowanym roi 5,13% Wykończenie pod klucz | | Prestiżowa inwestycja | Serce Poznania | Spektakularny widok | Najwyższe piętro Mam zaszczyt zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze bloku przy ul. Asnyka. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Składa się z dwóch pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł46,78 m² 4 061,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 46,78m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 762 zł60,33 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feng shui w tym mieszkaniu sprawia, że wszystkie testy świecą się na zielono, a releasy idą gładko! Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność prezentacji oferty wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł34,72 m² 25 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - główne atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 235 zł41,64 m² 11 484,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z technologią Smart Home - blisko centrum i rzeki! atuty: nowoczesna inwestycja z technologią Smart Home i aplikacją mobilną ogrzewanie miejskie oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł57 m² 7 614,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,99 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku po modernizacji na osiedlu Piekary A. Budynek posiada nową.