dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

246 171 zł26,47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł72,04 m² 4 150,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Cena podlega negocjacji! Marzysz o mieszkaniu, które ma klimat, przestrzeń i potencjał do urządzenia po swojemu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Powstańców Śląskich, w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części Wrocławia Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

640 625 zł51,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł48,60 m² 5 082,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Bełchatowie na osiedlu Okrzei, usytuowane na 4. piętrze w niskim bloku. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w Kaliszu Wyszyńskiego 33. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

729 500 zł71 m² 10 274,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W centrum Wrocławia, przy ul. Krasińskiego, znajduje się mieszkanie o powierzchni 71 m w zadbanej kamienicy z widokiem na malowniczy skwerek. Atuty oferty: -Widok na skwerek Krasińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, ekskluzywny, przestronny apartament przy alei Ignacego Daszyńskiego 12. Dwupokojowe mieszkanie z garderobą, łazienką oraz balkonem, 77 m2 tuż obok Starego Miasta! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60,50 m² 9 586,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie, lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2 Opis mieszkania: - niski blok, piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 60,5 m2 - salon, kuchnia, 3 oddzielne pokoje, łazienka i oddzielne wc - duży.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,70 m² 9 112,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 41,7 m - bezczynszowe Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 41.7 m , położone na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

929 999 zł50 m² 18 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł69,89 m² 12 576,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,89 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł76,86 m² 7 285,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz bez stresu, bez dodatkowych kosztów Tu wszystko już jest gotowe To nie jest mieszkanie do zrobienia. To jest mieszkanie, do którego przychodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,70 m² 9 770,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 692 zł65,96 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Gliwicach Przestrzeń i Komfort (65,96 m )szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m zlokalizowane przy ulicy Fryderyka Szopena w Rzeszowie, w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł19 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy ul. Zgierskiej a wynajem Odświeżona, w pełni wyposażona i dostępna od zaraz. W mieszkaniu: pokój: sofa, tv, szafa, stół + krzesła. Kuchnia: lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39 m² 15 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | nowe budownictwo | garaż | balkon | monitoring | ochrona | klimatyzacja | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 520 zł40,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/41 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,96 m Piętro: 4 / 6 Balkon: 5,14 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. 3-pokojowe mieszkanie, po całkowitym remoncie, o metrażu 57 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym bloku 4-piętrowym. Osiedle wyróżnia się spokojem, ciszą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 76,84 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od morza | Basen, sauna, siłownia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,59 m² 5 785,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży kompletnie wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 72,59 m2, położone na I piętrze w dwurodzinnej kamienicy w okolicy centrum Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 728 zł65,46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 304 zł38,53 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38.5 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Korotyńskiego - 49,3m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english Mieszkanie do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

506 544 zł41,52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 41,52 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł73,90 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy komfortowy apartament w ścisłym centrum miasta Leszna, z widokiem na Ratusz. Dostępne od 1 czerwca! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57,50 m² 4 852,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i cenionej lokalizacji Raczyńskich. Lokal do odświeżenia, jednak nie wymaga generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2026 roku przy ul. Myśliwskiej 66D w Krakowie. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,37 m² 13 281,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na parterze kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30,16 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w centrum miasta. Mieszkanie składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju z duża zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 41,92 m kw, usytuowane na 11 z 11.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł73,20 m² 6 489,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sosnowiec Zagórze - 4 pokoje z balkonem w zielonej okolicy Z przyjemnością prezentujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 73,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 975 zł36,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament o powierzchni 36,97 m2 położony na parterze z tarasem o pow. 16,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,90 m² 10 631,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, cisza a w mieście - ul. Nizinna, 70 m + balkon + garaż w cenie Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i wygody w codziennym funkcjonowaniu - to mieszkanie na ul. Nizińskiej.