dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł57,68 m² 6 570,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje w dobrej lokalizacji, media z miasta duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,68 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39,94 m² 13 395,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę spokoju. To.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym i spokojnym osiedlu przy ul.Życzliwej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowgo mieszkania z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z prywatnym ogródkiem w Rzeszowie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze w kameralnej inwestycji przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. 0 zł prowizji | 0 zł podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie w przepięknej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna. W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł54,04 m² 1 424,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł51,60 m² 22 984,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Współnej w Płocku. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia: 51 m - II piętro w 4-piętrowym bloku - 2 pokoje - Oddzielna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy Parku Moczydło na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu wola/koło. Układ mieszkania: dwa oddzielne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Gdyni przy ul. Wolności (działki Leśne). Atuty - widok na morze z kuchni i balkonu, - hala garażowa i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł42,13 m² 17 920,72 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji! atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - ogólnodostępny taras, - w obiekcie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! Przestronny dom bliźniaczy - powierzchnia 160 m z ogrodem i tarasem W cesarskim stylu, wyjątkowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,20 m² 10 349,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne, przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie przeszło remont zakończony 3 lata temu, w wyniku którego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67 m² 9 835,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem w świeżo oddanej inwestycji w Libertowie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

714 990 zł71,62 m² 9 983,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nietuzinkowe, zadbane, bezczynszowe i bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w miejscowości Mędłów, zaledwie około 15 km od wrocławskiego Rynku. Mędłów to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,50 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,5 m położone w centrum osiedla Jaroty, przy ul. Janowicza w Olsztynie. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54,85 m² 8 204,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, eleganckie, zadbane mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem Schodnia, ul. Długa (blisko Ozimka). Oferujemy na sprzedaż eleganckie, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł40,23 m² 24 732,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z przestronną loggią i podwójnym miejscem postojowym w Angel City. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł90 m² 18 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 90+ m | Central Park Ursynów Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 90m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje gotową inwestycję położoną w kameralnym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z jednoczesnym widokiem na panoramę centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,90 m² 9 749,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego płożonego w na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul. Orzeszkowej na osiedlu Mickiewicza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł59,85 m² 6 649,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, osiedle Górne, 59,85 m 2 , II piętro Najbardziej poszukiwana lokalizacja w Pile! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,85.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,90 m² 8 117,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Bogucice ul. Ścigały - 3 pokoje/ 58 m2 + balkon Blisko Centrum! Idealne zarówno jako inwestycja jak i dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł26 m² 19 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz prywatne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sikorskiego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie - Żoliborz, ul. ks. Teofila Boguckiego | Dostępne od polowy kwietnia. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł115 m² 12 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 719 zł42,63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,60 m² 8 850,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w centrum Stargardu - ul. Limanowskiego Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 50 m2, położone na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 868 zł53,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z tarasem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 000 zł71,82 m² 20 300,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament / 71,8 M2 / 4 pokoje / 3 piętro / żabiniec / umeblowane / komórka lokatorska kto może zamieszkać Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy al. Niepodległości w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pełen designu dwupoziomowy apartament Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci |.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł105 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Białej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,40 m² 7 705,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - 41,40 m | Żywiec, ul. Krasińskiego 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,40 m , zlokalizowane w Żywcu przy ul. Krasińskiego 17, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 999 zł55,20 m² 11 775,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.