dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

679 000 zł54,46 m² 12 467,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, który zachwyca stylem od progu, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu czy stresu związanego z wykończeniem? Biuro Zaworska Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poznań, ul. Polna - 36 m - 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze przy ul. Polnej w Poznaniu. Układ idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 7,53 m2 - sypialnia 11,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł34,05 m² 5 462,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Rynek Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w samym sercu Choszczna przy ul. Rynek. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze | Kościerzyna | Blisko centrum, pełna infrastruktura, gotowe do zamieszkania Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95,85 m² 10 954,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy apartament w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,80 m² 12 072,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m, położone w centrum Wrocławia, tuż przy Sky Tower. To oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących luksusowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Mokotów przy ulicy Marcina Zdziechowskiego 3. To dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, w okolicy Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie inwestycja Bella Dolina. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przychodzi moment, w którym masz dość płacenia za cudze. Chcesz powiesić własny obraz, wybrać własną kanapę i wracać do siebie. Za 269 000 zł możesz zamienić drogi wynajem na własny.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,10 m² 8 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku. Miejsce jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł35,65 m² 12 762,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż komfortowy lokal zlokalizowany w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Wlastimil Hofman - miejscu oddalonym od turystycznego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 227 zł83,44 m² 13 066 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej Wawer 0% od Kupującego! Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,80 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

806 748 zł54,51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,22 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż ul. Tyrmanda, łódź Lokalizacja: na sprzedaż oferuję mieszkanie położone przy ulicy Tyrmanda w Łodzi w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Ruczaju i Skawiny. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek 15 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł28,95 m² 23 285,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Mokotowie blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sakura Estates ma przyjemność zaprezetować Państwu mieszkanie w centrum Węgorzewa o powierzchni 51m2 Lokalizacja Oferowane mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji Węgorzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

85 m | Kamienica | Grunwaldzka | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107 m² 11 121,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części Iławy Iława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 620 zł62,45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkania w stanie deweloperskim sprzedawane w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej w centrum Nekli! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny i widny apartament z 2 sypialniami, położony na drugim piętrze w kameralnej inwestycji na Eko Parku przy ulicy Biały Kamień. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

311 200 zł37 m² 8 410,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,28 m² 3 494,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 90 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bielszowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Miejsce postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania! Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,96 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 30 m2 w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Fatimskiej w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 155 zł34,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:link do strony ,6880023 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

568 524 zł38,94 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 965 zł55,05 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/16 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,05 m Piętro: 1 / 6 Balkon: 9,76 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,10 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Blisko lasu! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50,1 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 oku.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,62 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates oferuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Dobrego Pasterza, przy Parku Zaczarowanej Dorożki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 783 zł62,74 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,10 m² 14 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł71,40 m² 560,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - przestronne, dwustronne z działkami i budynkami gospodarczymi. Będzimierz, gmina Główczyce. Oferujemy przestronne, bezczynszowe mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł30 m² 14 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament wykończony pod klucz Oferowana nieruchomość położona jest w Kątach Rybackich, jednej z najbardziej cenionych przez turystów lokalizacji na Mierzei Wiślanej z wieloma.