dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł49,37 m² 12 112,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł69 m² 39 855,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament usytuowany w ekskluzywnym kompleksie mieszkaniowym składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Inwestycja Apartamenty Króla Jana została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32,86 m² 17 650,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50m , zlokalizowanego przy ul. Lipowej w Nagłowicach w powiecie Jędrzejowskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem | Rotmanka, ul. Bajki 8 | od maja Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Rotmance przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł62,50 m² 11 888 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na morenie | balkon | widok na las. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części osiedla Morena w Gdańsku. To jedna z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Jastrzębie na ul. Kurpiowskiej na 1 piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki ( bez balkonu) na ul. Kurpiowskiej w bloku 10- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł23,16 m² 8 894,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze przy ul. Olsztyńskiej w Radomiu. Mieszkanie z balkonem, idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł116,40 m² 25 773,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 116,40 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,50 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa, niższa cena Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, apartament o wysokim standardzie położony przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Słocina. To jasna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 466 zł29,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsza oferta cenowa. Bez prowizji od kupującego. Poprowadzę Cię "za rękę" przez cały proces zakupowy zupełnie za darmo. Przytulna i funkcjonalna kawalerka w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,30 m² 20 683,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 635 zł39,20 m² 11 138,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

WYJĄTKOWA OFERTA - PRAKTYCZNE ORAZ DWUSTRONNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nad Bałtykiem Kołobrzeg Miejsce, do którego chce się wracać Są miejsca, do których wraca się nie tylko dla plaży i szumu fal, ale również dla atmosfery, która pozwala zwolnić.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł59,50 m² 6 050,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień. Na powierzchnię mieszkalną składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł70 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 70 m w nowej inwestycji Riva Verona. Lokalizacja Ul. Madalińskiego to idealna lokalizacja dla osób, które nie chcą iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 950 000 zł115,35 m² 25 574,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* gotowy do umeblowania apartament 115 m2 na jednym poziomie * Zachwycający widok na wodę * 3 wykończone łazienki * Już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego, ale jakże spektakularnego filmu.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł37,50 m² 10 399,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

homfi ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Siedlce. To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego lokum blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w centrum Otwocka przy ulicy Andriollego. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 562 zł58,67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł84 m² 2 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oaza spokoju ul. Sportowa 52 m 2 piwnice (24 m ) Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł75,21 m² 43,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 75,21 m kw. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł51,35 m² 6 913,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Kapuściska parter. Cena do negocjacji!. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

789 600 zł65,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kamienica inwestycyjna w centrum Trzebiatowa | 3 niezależne lokale | realny potencjał ok. 72 000 zł rocznie Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Trzebiatowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 967 zł42,48 m² 15 277 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem 56m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu jednej z najbardziej pożądanych.