dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w kameralnej zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w jednej z najbardziej widokowych części Rzeszowa. Inwestycja przy ul. Św. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł39 m² 13 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

<!-startfragment-> Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Balkon Oferuję Państwu funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, które przeszło kompleksowy remont.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, które stanowi idealną propozycję zarówno na start, jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61,50 m² 12 764,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko Stadionu Olimpijskiego - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł103,50 m² 7 140,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta - hit cenowy! możliwość zamiany na mniejszy apartament za dopłatą W nowym budownictwie nowy - 4 pokojowy apartament w budynku z 2020 roku! - z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 000 zł55,23 m² 21 998,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 55,23 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,02 m² 12 974,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze kamienicy w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Uwaga: końcowe pięć.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Kościuszki w centrum Kielc. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł35 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe (33 m2) mieszkanie z balkonem przy ul. Krakowskiej w Rumii Mieszkanie na III p. składa się z: salonu - sofa, stolik kawowy, szafka pod tv, szafa. Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,81 m² 10 462,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu i urządzić je dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36,50 m² 23 260 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania dwupokojowe ciche mieszkanie na zamkniętym zielonym osiedlu z widokiem na podwórko tuż przy metrze Ratusz Arsenał. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu studio, położone w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Lokal znajduje się na 4 piętrze klimatycznej kamienicy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 037 925 zł45,06 m² 23 034,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartamentowiec W sercu miasteczka wilanów Dlaczego warto wybrać tę ofertę? Decydując się na zakup ze mną, zyskujesz nie tylko prestiżowy adres, ale także realne oszczędności.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł43,15 m² 27 809,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany w Helu. Apartament o powierzchni użytkowej 43,15 m2, apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym ogrodem, zlokalizowane w otoczeniu pięknej natury.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,12 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta, rynek, bolesławiec. Wgn Nieruchomości przedstawiam Państwu ofertę najmu, 2 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł39 m² 20 256,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek: lokal usytuowany jest na czwartum piętrze budynku apartamentowego Praga Tower. Apartamentowiec wzniesiony został w 2008 roku według projektu deweloperskiego Agena Development. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,20 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary, 52 m2, dwa pokoje cena 310000 zł. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem 22 m2, po remoncie! Szukasz mieszkania, w którym rano wypijesz kawę na ogromnym tarasie, a wieczorem odpoczniesz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nasze biuro ma Państwu do zaprezentowania wyjątkowy apartament 3-pokojowy w centrum miasta. Lokalizacja: kamienica znajduje się na rogu ulic Radziwiłłowskiej oraz Lubicz. Dzięki bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,28 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia śliczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,28m2, położone w nowej inwestycji przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. Mieszkanie urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie, słoneczne z zadaszonym balkonem na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka na półpiętrze, na strychu wydzielona część na suszarnie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - 2 pokoje, 35m , Skoczylasa 13, warszawa Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m , zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Skoczylasa 13.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,80 m² 11 094,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukałeś mieszkania do zamieszkania? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie o powierzchni 33,8 m znajduje się na parterze w bloku dwupiętrowym z 2020 roku. Posiada dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,37 m² 19 807,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, przytulne i jasne mieszkanie na granicy Ursusa i Włoch. Mieszkanie nigdy nie było wynajmowane, krótko zamieszkiwane przez właścicielkę. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,20 m² 13 535,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta promocyjna - 0% - Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 84, obręb Winiary. Mieszkalnie o powierzchni 36,20 m2. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Ścisłe Centrum - Śródmieście, al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie onz, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dwie linie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania.** Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

626 031 zł39,90 m² 15 690 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 40 m | 3 piętro | Jurowiecka 22 | miejsce parkingowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,10 m² 10 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, bez prowizji! Mieszkanie w stanie podwyższonym deweloperskim położone na parterze w willowym budynku 1- piętrowym w centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Parkowej. 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58,31 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,31 m² 12 109,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31m2, położone przy ul. Wesołej we Wrocławiu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

385 100 zł46,71 m² 8 244,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni: 46,6 m położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,50 m² 7 271,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Zawiszow. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120,19 m² 6 231,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z ogrodem | 141,63 m | dom trzyrodzinny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł31,20 m² 22 435,87 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Filareckiej w Krakowie, na poziomie -1 w kamienicy z 1952 roku. Jest to lokal mieszkalny z księgą wieczystą, składający się.