dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 935 zł42,48 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy komfort nowoczesności z urokiem natury? Z radością informujemy o rozpoczęciu rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł81,28 m² 5 819,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w Piotrkowie Tryb. przy ul. Jerozolimskiej tuż obok piotrkowskiej Mediateki 800-lecia. Mieszkanie to typowa kawalerka o powierzchni 33 m 2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60,03 m² 15 492,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego z dwoma ogrodami do adaptacji. Lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów), ul. Siennicka 33. Atrakcyjna, spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,20 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł101,65 m² 15 641,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,27 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego w Lublinie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 576 zł76,26 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone w miejscowości Ignatki przy ul. Jodłowej tuż przy granicy z miastem Białystok. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,26 m2, w stanie developerskim, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58,30 m² 10 789,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,90 m² 10 366,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowe do zamieszkania, podzielone na 2 strefy (dzienna, sypialniana), dwustronne, 2 łazienki Tylko u nas w biurze Przestronne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł57,50 m² 12 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,5 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku z 2016 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł21 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Kawalerka do wynajęcia ul. Nawrot 50, łódź Do wynajęcia stylowe mieszkanie typu studio położone w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51,40 m² 7 003,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż, słoneczne mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na góry, zlokalizowane na Zabobrzu II, przy ul.Noskowskiego. Lokal usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,47 m² 54,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji w Świebodzicach - na Osiedlu Sudeckim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł122,76 m² 5 172,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność Gniechowice - tylko 10 min do Bielan Wrocławskich, w sąsiedztwie Pałacu Krobielowice, pola golfowego oraz Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy Nowe budownictwo (2016 rok),.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45,74 m² 10 253,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pasieka to nie tylko adres, ale sposób życia. Wyspa położona kilka minut spacerem od opolskiego rynku, a jednocześnie wyraźnie od niego oddzielona spokojniejsza, bardziej zielona, wybierana przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskiego to.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,50 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku , na spokojnym i przyjaznym Osiedlu Słonecznym w Debrznie. Nieruchomość o powierzchni 46,50m2 składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni 5,28 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł75 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,21 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone w spokojnej i zielonej części Radomia na Prędocinku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,48 m² 21 673,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje 2 pokoje w sercu biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 782 zł34,08 m² 28 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartament z widokiem na Motławę, z możliwością adaptacji jako 2-pokojowy! Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Nieruchomość dedykowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48,83 m² 4 689,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomie przy ulicy Katowickiej. Oferta doskonała dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. -> zobacz wirtualny spacer dołączony do oferty dane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,29 m² 9 008,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 997 zł40 m² 13 549,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 , położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64 m² 23 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł67 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,63 m² 18 769,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe 64 m z tarasem 49,3 m , 2 balkony (3,2 m i 7,5 m ) to format, który pojawia się na rynku rzadko - a tutaj jest w pakiecie z wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane w bloku w Sieradzy przy trasie Dąbrowa Tarnowska-Żabno. Mieszkanie wraz z przynależną piwnicą tworzy powierzchnię ok 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł35,50 m² 5 154,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach na nowym osiedlu przy ul. Kozielskiej 106D. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60,60 m² 2 788,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe do remontu Wyczechy Lokalizacja: wyczechy Powierzchnia: 60,6 m Piętro: 1 Cena: 129 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

409 900 zł54,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

- ldealna propozycja pod biuro, kancelarię lub wynajem długoterminowy ze względu na prestiżową lokalizację i parter." OKAZJA! 3 pokoje | 54 m | centrum | Parter | parking | od zaraz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł52,70 m² 9 468,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zacisze Przy Krakowskiej spokojnie i blisko. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralna inwestycja przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie to zespół 16 nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Dworcu pkp Wrocław Nadodrze. Idealna.