dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

630 284 zł39,27 m² 16 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,45 m² 8 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Kielanówce. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

704 710 zł58,61 m² 12 023,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,61 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł67,11 m² 13 991,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 67,11 m | ogród 39 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 67,11.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł42,26 m² 23 166 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z przynależnym tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60,78 m² 11 352,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 60,78 m + taras 17,61 m | Inwestycja `wzgórze Kalisza` | ul. Owsiana, kalisz Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

433 884 zł38,06 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,55 m² 9 320,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum Goleniowa z komórką lokatorską oraz ogrodem. Lokal mieszkalny o powierzchni 37,55 m2 składa się z: salonu, pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł34,69 m² 6 212,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

( english version below) Na sprzedaż kawalerka w centrum Gliwic. Wygodna, jasna idealna dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Jedno z najtańszych mieszkań tego typu w przeliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 270 zł50,66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | 50,66 m | Osiedle Europejskie Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,66 m , położone w nowoczesnym, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Piękny, słoneczny apartament / penthouse o pow. 151, 85m2 z loggią, ciągnącą się przez całą długość lokalu, o pow. 33,01m2 i tarasem do indywidualnego korzystania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,49 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,49 m2 z ogrodem 29.14 m2 w nowej inwestycji w Malawie. Nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach, na osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Dogodna lokalizacja pozwoli na szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 587 000 zł102,01 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 102 m2 z ogrodem o powierzchni prawie 200m znajdujący się w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Niezapominajek.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38,01 m² 122,34 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym obiekcie Platinum Power.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 584 zł61,92 m² 28 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Specyfikacja mieszkania Oferuję 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Wspólnej w warszawskim Śródmieściu. Lokal usytuowany jest na parterze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

600 362 zł46,50 m² 12 911,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 639 zł45,46 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł31,25 m² 23 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty - 450m do ul. Długiej w Gdańsku - 500m do Dworca Głównego w Gdańsku (pkp i skm) - Mieszkanie po generalnym remoncie - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam - przestronne studio o powierzchni 35 m2, ciekawie zaaranżowane, z wydzielonym strefami funkcjonalnym. Umeblowane i wyposażone. Kuchnia w aneksie , otwarta na część dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł38 m² 11 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

* 3-pokoje do wprowadzenia! * bez prowizji! * Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, dwustronnego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Dziesięciny II w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,30 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| bez prowizji- do wynajęcia wygodna kawalerka o pow. ok. 27,3 m2 na I piętrze na osiedlu 650-lecia - najem okazjonalny! Przestrzeń obejmuje: - salon w pełni umeblowany z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 685 zł27,65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym, prywatnym ogrodem na parterze idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Sprzedaję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,65.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 948 zł60,68 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje z loggią i pięknym widokiem 56,26 m , 9 piętro, winda od poziomu "0" Dobre Nieruchomości prezentują funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,23 m , położone.