dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

687 450 zł44,70 m² 15 379,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Balkon / winda / przystanki tramwajowe / tereny rekreacyjne / sklepy Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 649 zł59,43 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36 m² 13 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 36 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

479 774 zł43,34 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w Stefanówce Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,98 m² 8 819,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem | 60 m2 | 0% Prowizji! promocyjna cena obowiązuje do czerwca 2026! Marzysz o własnym skrawku zieleni i nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł120,60 m² 216,42 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł82,30 m² 2 794,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Przejście bezpośrednio z garażu do mieszkania -lokal mieszkalny do remontu z garażem -kominek -wymienione okna -proste ściany -płytki na podłogach -instalacje w dobrym stanie -media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,30 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł77,10 m² 10 635,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie. Na sprzedaż jasne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku, w cichej części osiedla Nad Rudzianką. Mieszkanie ma aż dwa balkony, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie wolne mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położone w spokojnej okolicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

31 450 zł53,20 m² 591,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci: - prawa udział 23/32 w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 3, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł73 m² 12 534,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł39,09 m² 22 998,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które łączy tętniące życiem miasto z ciszą i zielenią? To dwupokojowe mieszkanie na Starym Podgórzu to propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł52,33 m² 68,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, nowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul.Saskiej 12C. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Saskiej, co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 zlokalizowanego przy ul. Ks. Meiera lokalizacja Mieszkanie położone jest w północnej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 441 zł42,39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej ale jednocześnie rozwiniętej okolicy Wrocławia? Zależy Ci na sprawnym dojeździe do centrum i szybkim wylocie na aow? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł40 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otwórz drzwi do przestrzeni, która zachwyca od pierwszego momentu. To miejsce stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania komfortu, estetyki, jakości oraz codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,20 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 2 pokoje w centrum Miastka - ul. Koszalińska Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,86 m² 21 047,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w stanie deweloperskim o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,23 m² 12 839,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina Pogodno, ul. Popiełuszki. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 286 zł44,65 m² 14 900,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię nie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł44,02 m² 57,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Glazurowej mieszkania dwu- i trzypokojowe. Umeblowane lub bez mebli. Jeśli cenisz komfort mieszkania na nowym osiedlu, gdzie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł48,68 m² 8 381,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

____rezerwacja____na sprzedaż mam, jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie - nowe, nie zamieszkane, świeżo wyremontowane pod klucz. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na drugim piętrze, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł56,99 m² 7 615,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Legnica, osiedle ,piekary A, przedstawiam ofertę sprzedaży ustawnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 56,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł33,30 m² 7 987,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

To mieszkanie będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących wygodę, spokojne otoczenie oraz funkcjonalne wnętrza. Idealnie sprawdzi się dla singla, pary, seniora lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43,54 m² 8 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w apartamentowcu z 2001 roku w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze z niezależnym wejściem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Funkcjonalne 48 m przy Metrze Wilanowska komfort, styl i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce się wracać po pracy? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 zł46,60 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Komfortowe 2 niezależne pokoje z balkonem | os. Zygmunta Starego 12 Prezentujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 zł39,01 m² 74,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,50 m² 15 573,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,5 m z balkonem (ok. 5 m ), położona na 1. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy loft apartament - na wynajem W samym centrum miasta tylko teraz dostępna taka oferta! nowocześnie zaprojektowany apartament z dbałością o każdy szczegół - tylko teraz W samym.