dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem do generalnego remontu! Istnieje możliwość zagospodarowania kuchni na sypialnie/gabinet i przeniesienia kuchni do salonu. Uwaga! Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł76,60 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,05 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każda oferta jest taka, jak się wydaje na pierwszy rzut oka - ta skrywa kilka atutów, które warto odkryć osobiście. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Wrocław, ul. Rogowska (nowy Dwór) Na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł29 m² 16 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Warszawą w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł37,50 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,54 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Roztocze w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28,72 m² 14 589,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

! hot oferta dostępna tylko W pepper house! atuty - Świetna lokalizacja i komunikacja! - Niskie koszty utrzymania: - duża loggia o powierzchni aż 8,10 m - idealna do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,49 m² 44,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59 m² 11 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się na drugim piętrze. Lokal ma 59m2 powierzchni całkowitej w skład której wchodzą trzy rozkładowe pokoje: 19,6 m2, 16,3m2, 9,2m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,54 m² 6 662,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,54 m , położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy w jednej z cenionych części Legnicy obręb Tarninów. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł101,08 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Trzebiatowie, w spokojnej części Pow.71,87 m2 Parter 3 pokoje, kuchnia,łazienka z WC, schowek, duża piwnica 29,21 m2 gdzie mieści się piec na pellet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 985 zł75,85 m² 14 699,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament W orłowie Nowy budynek | Wysoki standard | Przestronny taras | Świetna lokalizacja | Doskonała komunikacja | Miejsce parkingowe | Bliskość terenów rekreacyjnych | Bogata oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament na parterze z prywatnym ogrodem, gotowy do odbioru, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska, w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 508 zł39,76 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł28,28 m² 9 543,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czy szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy? Zależy Ci na pierwszym piętrze i wygodnym dostępie do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Balkon | Parking | Winda | Rozkład | Małopanewska | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 3860/4186/omw budynek I osiedle - ul. Małopanewska Piętro 4 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34,26 m² 14 156,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kolejowej, łazarz. 485 000 pln 34,26 m2 piętro 3/4 *dostępne są również inne mieszkania w tym budynku* Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł70,50 m² 20 553 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania wyjątkowe, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m z dużym tarasem 30 m, położone na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku na Bródnie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł25,20 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w centrum Zielonej Góry - balkon, ogromny potencjał aranżacyjny ul. dr Pieniężnego,drugie piętro blok prawie przy deptaku! Na sprzedaż jasna kawalerka z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,70 m² 5 544,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone przy ulicy Herbowej osiedle Piastów II. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni i łazienki. Stan mieszkania: okna pcv +.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,72 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,70 m² 7 138,51 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Mikołów, ul. Skalna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m , położone na 8. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł90 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1859

Niektóre wnętrza mają w sobie coś, czego nie da się podrobić - klimat, który czuć od pierwszego kroku. I właśnie takie jest to mieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł69 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49,20 m² 3 841,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja, stroszek Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,20 m z dużą piwnicą, położone na niskim piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,30 m² 14 876,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48,21 m² 13 047,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 793 zł61,11 m² 15 247,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, autobus, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację i do wynajęcia dwupoziomowego przestronnego mieszkania na ul. Łużyckiej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2022 roku, na 3 piętrze. Na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł43,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Conrada w Krakowie. Układ mieszkania: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna kawalerkę zlokalizowaną na ul. Sióstr Misjonarek - Morasko - własnościowe z kw o pow. 30m2. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,62 m² 33 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 165 000 zł53 m² 40 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61 m² 10 311,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na drugim piętrze (z windą) bloku położonego w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernik. Bardzo ładny rozkład - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł88,53 m² 4 518,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Białowąs Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w Śródmieściu Gliwic. Mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim budynku z cegły.