dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

799 900 zł41,52 m² 19 265,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie 41,52 m z balkonem przy Ul. Conrada. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie wykończone pod klucz, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,08 m² 6 267,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,08 m na sprzedaż 2 pokoje + oddzielna kuchnia ul. 3-go Maja 21 , Bielsk Podlaski Powierzchnia: 43,08 m Liczba pokoi: 2 pokoje Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: i Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 041 zł63,07 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł121,84 m² 11 482,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Elegancki i funkcjonalny apartament bezczynszowy w Łomiankach! Po prostu dobre życie. Nowoczesna, bardzo rozkładowa 3 - poziomowa nieruchomość w Łomiankach przy ulicy Łąkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż zadbane mieszkanie na parterze- naftowa- 2 pokoje Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z niskimi kosztami utrzymania i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 543 zł41,57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwupokojowy o pow 41,57m2 usytuowany na drugim pietrze w nowo powstającym obiekcie Apartamenty Centro. Jest to nowoczesny projekt, łączący w sobie doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,40 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie typ apartament w Łomży, ul. Kazańska 15, III piętro. pięknie urządzone, w pełni wyposażone, idealne i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł30,10 m² 39 833,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- jelitkowo. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł51 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property przedstawia stylowe mieszkanie, zlokalizowane na Starym Mieście przy ulicy Grodzkiej. Mieszkanie o powierzchni około 51 m znajduje się na trzecim piętrze w cichej, czystej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 51m składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 682 zł48,26 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 048 zł51,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł55,30 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł85 m² 22 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 44 m | 1. piętro | centrum Szklarskiej Poręby Górnej | widok na góry | po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż eleganckie i w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł34,50 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,5m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Turystycznej. W skład mieszkania wchodzi: salon, wydzielony pokój, powiększona kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 000 zł160,50 m² 16 691,59 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Luksusowy apartament 161 m z panoramicznym widokiem na Warszawę | Targówek Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161,2 m , zajmujący całe 14. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł75,59 m² 7 805,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe, ogródek , Strych, dwa Miejsca Postojowe, komórka zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które od razu zaczynasz urządzać w głowie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,63 m² 5 579,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 położone na pierwszym pietrze osiedlowego bloku w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja!oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,40 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wyjątkowe 3 pokoje W sercu siedlec ul. 3 maja Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 maja (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94,81 m² 16 348,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1874

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z dużym tarasem z wyjątkowym widokiem na Wawel i ogród Misjonarzy, położone na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na zamykanym osiedlu przy ul. Stefana Banacha w Krakowie. Lokal składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł89,43 m² 4 249,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Granicznej 53 w Łodzi, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu, które zapewnia spokój i poczucie prywatności. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł65,30 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 65,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,80 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego o powierzchni 51,80 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu, po generalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33,68 m² 7 482,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Mieszkanie ok. 34 m2, 2 pokojowe na 1p 4 piętrowego bloku, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Osiedlowej na Bałutach, blisko Manufaktury. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53,70 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nowa niższa cena 270 tysięcy złotych. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Pasym, 53,7 m + piwnica i garaż. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowo urządzone, mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Józefosławia, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,84 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, dwustronne, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 z balkonem na zielonym, cichym osiedlu na Jelonkach przy ul. Legendy. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfort, widok i przestrzeń w jednym, os. Kamienica. Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu Cztery Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31,98 m² 15 290,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2019 roku, znajdującego się na cenionym osiedlu Nowa Jabłoniowa. To idealna.