dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Granicznej 53 w Łodzi, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu, które zapewnia spokój i poczucie prywatności. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł65,30 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 65,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,80 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego o powierzchni 51,80 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu, po generalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33,68 m² 7 482,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Mieszkanie ok. 34 m2, 2 pokojowe na 1p 4 piętrowego bloku, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Osiedlowej na Bałutach, blisko Manufaktury. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53,70 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nowa niższa cena 270 tysięcy złotych. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Pasym, 53,7 m + piwnica i garaż. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowo urządzone, mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Józefosławia, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,84 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, dwustronne, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 z balkonem na zielonym, cichym osiedlu na Jelonkach przy ul. Legendy. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfort, widok i przestrzeń w jednym, os. Kamienica. Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu Cztery Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31,98 m² 15 290,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2019 roku, znajdującego się na cenionym osiedlu Nowa Jabłoniowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,95 m² 15 676,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 700 zł67,87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zyskaj więcej przestrzeni i wygody - do mieszkania drugie miejsce postojowe na zewnątrz gratis! Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31,40 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji - położona na 1 piętrze w bloku przy ul. gen. Grota Roweckiego. Wnętrze przytulne zadbane, w prosty sposób nadające się do ew.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie o powierzchni 65m 2 , położone w centrum rewitalizowanej dzielnicy Lęborka, opodal Placu Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł90,89 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,89 m w centrum Józefowa z dwoma miejscami parkingowymi na parkingu podziemny oraz komórką lokatorską. Wyjątkowe mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł44,30 m² 7 246,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie trzypokojowe /jeden pokój przejściowy/z balkonem ,słoneczne ,w bloku na Sikorniku położone na trzecim pietrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal mieści się na 1 piętrze bloku przy ul. Krakowskiej w Dębicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od czerwca! Możliwość oglądania po wcześniej umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie znajduje się w na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł49,95 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Przy Kaszowniku Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,95 m2, znajdujące się w dzielnicy Mokre - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania gotowego do zamieszkania lub do wynajęcia. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie. Bardzo zielona okolica, fantastyczny widok z okien. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,20 m , położona w Siemianowicach Śląskich przy ul. Witolda Budryka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedania mieszkanie w bloku na osiedlu w Kowarach. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł67,30 m² 5 750,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze! Podstawowe informacje Powierzchnia całkowita: 67,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wysoki Standard* 48 m * 3 Pokoje* Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku. Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,20 m² 10 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia Janowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,64 m² 11 256,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Warszawie, przy ul Oliwskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 696 zł51,19 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 800 zł40,07 m² 14 694,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,07 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia