dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

3 000 zł61,75 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł39,86 m² 2 032,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 położonego przy ul. Katowickiej 6 o powierzchni użytkowej 39,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł59,72 m² 9 360,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości: przestronne, nowoczesne mieszkanie z 3 pokojami, usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,50 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow.45,5 m , usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku mieszkalno- biurowego z 2025 roku, zlokalizowanego w Józefowie przy ul. Polnej 14. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,58 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestrzeni, która zachwyca od pierwszego kroku? Takim miejscem z pewnością jest wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w sercu prestiżowych Krzyków. Wysokie na 3,7 metra wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł48 m² 3 541,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w Łąsku Wielkim z dodatkowymi atutami gotowe do zamieszkania od zaraz Nisko położony blok z lat 80., otoczony zielenią i spokojem, kryje w sobie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Domagały (dzielnica Złocień) w Krakowie o powierzchni 41m2. - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł82 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3 pokoje z dużą kuchnią | Tychy | osiedle E Przestronne, narożne mieszkanie położone na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,80 m² 5 264,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż oferta na wyłączność - nie szukaj dalej , przyjdź na prezentację! kb Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie typu m2-obecnie przerabiane na m3 , Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,43 m² 12 697,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: do sprzedaży lokal położony w Wieliszewie przy ul. Porucznika Ryszarda Gubały na terenie osiedla Natura 2. Miejsce jest świetnie skomunikowane i położone. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Kolorowym, dzielnica Nowa Huta. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 076,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na parterze sześciopiętrowego budynku z 2012 roku przy ul. Klaudyny Potockiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł236 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania w budynku Capital Towers (ul. Podwisłocze 33) zlokalizowane na 16. oraz 17. piętrze o łącznej powierzchni 236 m2. Nieruchomość skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł52,89 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

519 000 zł54,27 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

54,27 m | 3 pokoje | 1 piętro | balkon ul. Heleny Żybułtowskiej | os. Zielone Ogrody | Stargard Blok z windą | komórka lokatorska Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej Na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 903 zł55,38 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 55,30 m | Warszawa Włochy | II kwartał 2027 | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł65 m² 16 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw. + 3.5 mkw balkon, usytuowane na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej, w bloku z cegły wybudowanym w 1988r.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58,90 m² 9 932,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni uzytkowej 37 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Lokal przeszedł remont około rok temu. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta w dzielnicy Węglinek. To.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł40,53 m² 22 452,50 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,77 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zgody, w cenie 2800 zł w pobliżu Zalewu Nowohuckiego w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na 4-ym piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na ostatnim piętrze bloku - ulica Górnicza. Praktyczny układ pomieszczeń: 2 pokoje (jeden z loggią), ustawna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 038 zł37,89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w domu dwurodzinnym na os. Staszica. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,90 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,9 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku na osiedlu Olimpia Port przy ul. Kolumba. To propozycja idealna dla pary lub jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 500 zł41,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,66 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 639 zł55,85 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa mieszkanie Z balkonem na os. Czarkowo Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł70,15 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas na wynajem przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza z miejscem postojowym w garażu okolica Położenie przy ul. Rudzkiej to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,91 m² 11 594,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku na ulicy Ofiar Grudnia 1970, położone jest na I piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,74 m² 12 093,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy z tarasem oraz wyjściem na zieleń, położony w sąsiedztwie wyciągu narciarskiego Karpatka. Mieszkanie jest bardzo zadbane, urządzone ze smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

718 803 zł33,27 m² 21 605,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg ul. Plażowa budynek sun & snow do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,90 m² 15 398,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,62 m² 5 757,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w Sosnowcu, w spokojnej i zielonej okolicy, z doskonałą komunikacją do centrum miasta i trasy S86? Ta nieruchomość przy ul. Wysokiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie 63 m2, położone wśród zieleni na Gądowie. To trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, a oferuje także doskonałą lokalizację, dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

6 680 000 zł109 m² 61 284,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z najlepszym widokiem na morze w Międzyzdrojach - 109 m | Luksusowe wykończenie, panoramiczne widoki na morze z każdego pomieszczenia oraz prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,70 m² 7 413,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na parterze w wieżowcu. Powierzchnia.