dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka wraz z miejscem postojowym położona przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 z balkonem położone w nowym bloku z 2020r. na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie obecnie wynajmowane, każda z 3 sypialni oraz kuchnia są w pełni wyposażone. Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 72 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 675 zł29,46 m² 15 399,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającej inwestycji na wrocławskich Złotnikach funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m - Gliwice, ul. Matejki - centrum miasta | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł54,02 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy przy ul. 3 maja. To idealna propozycja dla singla, pary lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i komfortowa kawalerka o wielkości 25 m , zlokalizowana przy ul. Krętej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się w bloku oddanym do użytku w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sprawdź spacer 3D: Polecam do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe położone w Kowanówku - Miłowody Mieszkanie jest nowe, składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł66,67 m² 8 999,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2 poziomowe mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Przed budynkiem zadaszone miejsca postojowe Ładna architektura, ciekawa okolica Mieszkanie bezczynszowe o niskim koszcie utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł76,50 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z cegły z 1992r. w samym Centrum miasta. Ścisłe Centrum niedaleko ul. Krzywoustego/piastów w jednej z mniej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji | Oddzielna kuchnia | loggia | możliwość wynajęcia m. parkingowego | Szukasz wygodnego mieszkania w zielonej części Mokotowa? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł83 m² 8 662,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu trzykondygnacyjny budynek we Wschowie, wybudowany w 2019 roku. Na pierwszej kondygnacji (parter) mieści się lokal usługowy, a na drugiej i trzeciej kondygnacji -.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne w Centrum Szczecina | 5 pokoi | 81 m | Po remoncie | Gotowe do wynajmu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m , usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł34,70 m² 8 069,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem z sieci w bloku. Jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze. Lokalizacja: osiedle Zarzecze, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 165 zł33 m² 65,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 czerwca ( możliwość oglądania każdego dnia po wcześniejszym telefonie ) słoneczne mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze ( duże studio o powierzchni 33 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Interesujące, trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana sześć lat temu. Wymienione zostały nie tylko wszystkie instalacje ale.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz *** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Buforowej (krzyki - Jagodno). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 941 562 zł98,38 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję Stare Podgórze, w której historia spotyka się z nowoczesnością. Rewitalizacja kamienicy objętej ochroną konserwatorską pozwoliła.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoja Własna Przystań w Kołobrzegu - miejsce, w którym czas zwalnia. Czy wyobrażasz sobie poranki, w których budzisz się ze świadomością, że morze znajduje się zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,60 m² 4 526,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,60 m położone na 1 piętrze w spokojnej miejscowości Ruska Wieś, zaledwie około 12 km od Ełk. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

533 900 zł34 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 3. piętrze w nowoczesnym budynku Capital Towers w samym sercu Rzeszowa, tuż nad Wisłokiem i Bulwarami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł59,88 m² 8 483,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

4 pokoje | Taras | Winda | Ogrzewanie miejskie podłogowe| Garaż Oferta na wyłączność biura. Pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie: Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł73,05 m² 91,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w biznesowej części Mokotowa Nowoczesne i jasne mieszkanie, idealne dla młodych profesjonalistów lub ekspatów pracujących w biznesowym centrum Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,38 m² 10 849,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,63 m² 19 535,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I spiżarką Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, 51m2, położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 950 zł45,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,15 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, położone na warszawskim Zaciszu przy ul. Lewinowskiej. Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,86 m² 5 630,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z klimatem, położone w centrum legnicy przy ul. Wrocławskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł91,76 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | Mieszkanie dwupoziomowe | Antresola | Miejsce postojowe w cenie | Balkon | Smolec Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 91,76 m2, wykończone ok. 4 lata temu, w bardzo.