dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

690 000 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy parku Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Bajana znajduje się na zachodzie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 077 zł58,46 m² 16 559,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 507 zł71,96 m² 16 599,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 936 zł42,16 m² 14 799,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Podpisana rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

405 690 zł44,90 m² 9 035,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł71,36 m² 12 471,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Najważniejsze informacje: - klatka schodowa i dach po remoncie, - zdjęcia salonu to wizualizacje, - mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 331 zł62,64 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 790 zł62,21 m² 15 476,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 169 zł61,84 m² 15 559,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

669 998 zł46,70 m² 14 346,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Krzysztof Dudek tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,22 m² 6 247,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,80 m² 7 591,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel:   Na sprzedaż świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem na zielonym, przestronnym osiedlu Widzewa przy rondzie Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,31 m² 7 575,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,19 m² 9 036,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36,61 m² 5 872,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.:   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest w łódzkiej dzielnicy Górna na tzw. Górniaku, znanym z wygodnej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 160 zł60,78 m² 11 717,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 400 zł61,66 m² 12 007,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 340 zł61,90 m² 12 137,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,15 m² 6 412,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w bloku z cegły przy ul. Obrońców Westerplatte 6a. W zasięgu spaceru Park Ocalałych i Park.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,70 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,95 m² 8 142,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,42 m² 8 698,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia niedaleko ogrodu Botanicznego mieszkanie na Retkini! Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,88 m² 15 417,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz apartamentu inwestycyjnego w centrum Gdańska? Zależy Tobie na nowoczesnej nieruchomości w stanie deweloperskim, którą urządzisz według własnych pomysłów? Jeśli cenisz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75,29 m² 11 289,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł55,90 m² 14 490,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,40 m² 11 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Ernest Rębelski tel.   Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,96 m² 19 438,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł51,93 m² 16 945,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: metro M2 Księcia Janusza, fort.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł66,87 m² 17 496,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,77 m² 15 620,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera, do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,05 m² 16 229,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w kamienicy na Ochocie, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł42,80 m² 15 280,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł68 m² 27 926,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki. English description below Podstawowe informacje: to.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł61,34 m² 19 872,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Wyjątkowa lokalizacja - trzypokojowe mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, narożne z trójstronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł83,50 m² 15 556,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna! Podstawowe informacje: przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń, balkonem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta nieruchomość w Borkowie przy ul. Żeglarskiej może być idealną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,37 m² 16 855,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł36,40 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty Maciej Mituś   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35,70 m² 12 296,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica.