dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

532 000 zł62,74 m² 8 479,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem! Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Uwaga! Zostały ostatnie dwie sztuki z ogrodem. Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Promocja tylko do końca czerwca! Termin oddania: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie dwukondygnacyjne, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,60 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Promocja tylko do końca czerwca! Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z balkonem (9 m2), w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Koszalin,zachodniopomorskie

369 000 zł88,08 m² 4 189,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 88 m2 | Centrum Koszalina | Kominek | Sauna | Parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,08 m2, położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-27

592 511 zł51,32 m² 11 545,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,59 m² 8 616,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Żytniej. Lokal o powierzchni 55,59 m2 jest gotowy do zamieszkania i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-28

488 006 zł36,31 m² 13 439,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 127 zł53,35 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 516 zł44,37 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 802 zł53,35 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł69,86 m² 7 715,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego przy ul. Fabrycznej 3a w Płochocinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł38,71 m² 14 389,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przepięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie M-3 o pow. 38,71 m2 położone na parterze w nowym bloku z 2024 roku przy ul. Gajowej 72 na Bartodziejach. Mieszkanie z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł55 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27a. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,36 m² 11 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,36 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-29

532 504 zł41,44 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,53 m² 13 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie - M33 Deweloper sprzeda mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,53 m2 w inwestycji willa zalesie w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 145. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na czwartym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Rumi przy ulicy Torowej 1. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,06 m² 10 936,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,47 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: jakub Choja   Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60,47 m, położone w kamienicy na osiedlu Grabiszyn, w pobliżu centrum miasta. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł55 m² 13 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56,48 m² 10 003,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią.