dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

304 000 zł29,44 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,44 m , położone na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Lokal po generalnym remoncie - gotowa baza do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 574 zł55,43 m² 12 891,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 562 zł37,43 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 124 zł65,87 m² 11 251,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc, loggii i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł25,80 m² 15 426,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Kościuszki | 25 m | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł25,40 m² 14 960,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Stylowe 2 pokoje | 25,4 m | Balkon | Nowe budownictwo | Nowa Kościuszki Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 25,4 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,27 m² 9 732,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Saperów. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,11 m² 13 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | 36,17 m | balkon | 2020 r. | kliny Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 36,17 m z ekspozycją południową, położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 189 zł27,73 m² 15 224,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 720 zł36,03 m² 15 007,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 267 zł47,51 m² 14 570,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,54 m² 6 536,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Tczewie przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45,21 m² 11 944,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Staszica na osiedlu Mistral. Lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł51,50 m² 4 155,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie w miejscowości Struga Twoje wymarzone miejsce do życia! Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania z dostępem do natury, które jednocześnie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w budynku z 2025 roku 50m od przystanków tramwajowych i autobusowych. Budynek bez barier architektonicznych z nowoczesną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł81,60 m² 7 830,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,1 m (plus piwnica 4,5 m ), położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Murowanej Goślinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42,97 m , położonego w spokojnej części Opola - Czarnowąsy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 523 950 zł105,10 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, garderoby, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 080 zł60,60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 900 zł56,50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni wyposażone: w sypialni dwuosobowe łóżko, duża szafa, szafki i półki;.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w gdyńskim Redłowie! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł41,60 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*** bez prowizji dla kupującego*** Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł101,50 m² 21 970,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mokotów / ul. św. Bonifacego / 101,5 m2 / 4 pokoje / loggia / garaż Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101,5 m , 5 piętro w 6-piętrowym budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,50 m² 8 316,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pogodni funkcjonalne 2 pokoje (50,50 M ) Z widokiem na panoramą miasta do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem w najbardziej prestiżowej części miasta, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł70,30 m² 8 520,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m2 wraz z poddaszem o powierzchni użytkowej 38,8 m2 zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Apartament o powierzchni 67 m usytuowany jest na 14tym piętrze nowoczesnego budynku, który został wybudowany w 2023 roku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34,50 m² 17 101,45 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa żoliborz promyka 1 dwupokojowe mieszkanie ok. 35 M2 na 11 piętrze, z panoramą, która, zdecydowanie się nie nudzi. Narożne, pełne światła, z pięknym widokiem na kępę potocką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł67,15 m² 18 883,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowo wybudowanej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. Ważne! cena.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł57,90 m² 10 172,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** stan do wejścia ** parter z ogródkiem ** Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 przy ul. Boh. Monte Cassino w pobliżu centrum miasta. Do placu pod Ratuszem jest około 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,88 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na popularnym osiedlu Dębina w Poznaniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63 m² 12 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealna dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,70 m² 11 681,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na nowym mieście * do wejścia * Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto , przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,50 m² 7 701,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m , położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 1986 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

648 700 zł48,23 m² 13 450,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje w zielonej części Krakowa - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44,50 m² 15 483,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Walerego Sławka obok Parku Achera. Lokal stanowiący odrębną własność z kw. Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53 m² 8 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (2 sypialnie + salon),.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,45 m² 15 379,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament W kościelisku oferta na wyłączność Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Kościelisku przy ul. Nędzy Kubińca 206 A. Z apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,50 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem zainteresowana żadną współpracą. Sprzedaż bezpośrednia. . Mieszkanie w cichej i spokojnej.