dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

898 000 zł68 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje/ 68 m2 /balkon/ garaż/kurdwanów/ul. Wysłouchów Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3- pokojowe o pow. 68 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja! Centrum! Rynek w Kalwarii Zebrzydowskiej! Mieszkania do wynajęcia po generalnym remoncie całej kamienicy: - mieszkanie salon z aneksem kuchennym i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł43 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> english below < dostępne od 1 czerwca. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni polsko-węgierskiej w rejonie wola duchacka. Mieszkanie o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,80 m² 6 003,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: łęczna, ul. Staszica Powierzchnia: 59,8 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 z 4 Cena: 381 000 pln do negocjacji Dostępne od: 1 października 2025 Rok budowy: 1980 Balkon: tak Opis.

Szczegóły ogłoszenia

518 451 zł40,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament, położony w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony. Składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,94 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł100 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej przestrzeni na obrzeżach Krakowa? Modlnica - blisko centrum, natury i szlaków rowerowych! Odkryj nowe osiedle z 12 komfortowymi lokalami mieszkalnymi! Szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 925 zł73,65 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73,65 m , położonego na szóstym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł112 m² 13 383,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie premium Górczyn, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 112 m , zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł94,70 m² 40 337,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ta nieruchomość należy do tych drugich. Apartament o powierzchni niemalże 95 metrów dopracowanej przestrzeni, zwieńczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł45,07 m² 12 646,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 z balkonem typu loggia usytuowane w bloku 5g przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł52,80 m² 7 462,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 zł54 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,90 mkw, położone na 2. piętrze bloku 2-piętrowego, wybudowanego z cegły, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem, wykończone, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł42,65 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - przestronny salon z kanapą, tv i komodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127,70 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz | Marymont - Potok | 4 pokoje | 128m2 | miejsce w garażu podziemnym | dwa duże tarasy piękny widok na zieloną kępę potocką : Dla kogo? Dla rodziny 2+1, 2+2 poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* pierwszy najem śliczne 3 pokoje * Tylko u nas - zadzwoń i umów się (pl, en) Oglądasz właśnie wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,26 m² 11 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prestiżowa lokalizacja, ogromne możliwości aranżacyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje się tu kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 374 zł41,74 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe widokowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu w Rzeszowie, blisko galerii Millennium Hall oraz galerii Plaza. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

559 084 zł47,38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł76,20 m² 4 199,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie pow. 76,2 m2 + dodatkowo garaż murowany, pow. 33,3 m2 na dwa samochody, w cenie 80 000 zł. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy przedwojennej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,03 m² 8 312,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem przy samym parku! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,33 m² 12 953,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Na rynku nieruchomości największą wartość.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł50,90 m² 15 618,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 429 zł75,19 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rodziny 2+1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 264 zł43,73 m² 7 140,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33,81 m² 14 640,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej inwestycji we Wrocławiu? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednego z trzech ostatnich dostępnych apartamentów inwestycyjnych w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,10 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, pierwsze piętro, 62,1 m2, sprzedam, 459 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Reymonta ( Ustronie IV) w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,50 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Profesja ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położonego na 5 piętrze w wieżowcu przy ulicy Buszczyńskich w Toruniu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,30 m² 8 690,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w centrum Trzebnicy - ul. Kościelna Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,30 mkw usytuowanego w ścisłym centrum, nieopodal deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,69 m² 5 767,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal na parterze w domu jednorodzinnym w centrum miasta - idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej! Biłgoraj, ul. Komorowskiego 4 Położenie i okolica: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 583 zł62,28 m² 11 329,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 62,28 m z balkonem to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy. W centrum mieszkania.