dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,22 m² 14 893,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w nowoczesnym budynku. Lokal znajduje się na parterze i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz nowoczesne wykończenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 614 zł37,26 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,30 m | Modna część Łodzi | Balkon | Nowoczesna inwestycja | Promocja Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w jednej z najbardziej rozwijających się części Łódź. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

500 715 zł37,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ognisko, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się komfortem, przy jednoczesnej bliskości natury, jak również dla miłośników aktywnego trybu życia. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 , znajdująca się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej na drugim piętrze. Mieszkanie jest po odświeżeniu, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 371 zł40,02 m² 18 500,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł88,90 m² 13 498,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie | 3 balkony | 3 miejsca postojowe | Ursus-Gołąbki Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej oraz rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 567 zł44,58 m² 7 460 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy kamienica po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 965 zł41,05 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł103 m² 3 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Domowy komfort w formie mieszkania *** To mieszkanie z powodzeniem zastąpi dom! Do dyspozycji macie rewelacyjną, otwartą przestrzeń dzienną oraz trzy komfortowe sypialnie. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,57 m² 8 451,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Malczewskiego w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy w oficynie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85,08 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy 7 dni w tygodniu! Klucze w biurze! Polecam 3/4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w budynku po termoizolacji w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala przy ul. Borowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje, do wejścia. Funkcjonalne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 560 773 zł122,87 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 122,87 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100,40 m² 12 938,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115,17 m² 8 665,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje | 115,17 m | 2 balkony | piwnica | ogrzewanie gazowe | plac pereca gajowice Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł87,40 m² 12 803,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - trzy duże, ustawne sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł40,70 m² 6 535,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m zlokalizowane przy ul. Namysłowskiego. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym, dwukondygnacyjnym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł45,50 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta zarezerwowana*** ***obniżka ceny już O 25.000 ZŁ - nowa cena 224.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,50 m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,76 m² 8 471,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowanie mieszkanie dwupokojowe bez barier - brak progów, z wygodnym dostępem oraz szeroką klatką schodową co zapewnia komfort i swobodę poruszania się.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł58,15 m² 15 133,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

M3 z klimatyzacją i loggią | Ursus Smart City 3 pokoje z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Ursus ul. Hennela 58,15 m2 Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł68,62 m² 10 201,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ulica Kameliowa zalety : 2 minuty do przystanków zkm około 4 km do stacji pkm Karwiny szybki dojazd do obwodnicy i Trasy Kaszubskiej osiedlowa ulica w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 980 zł38,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To wyjątkowe mieszkanie to propozycja dla osób, które chcą żyć w samym sercu wielkiego miasta. Bez potrzeby korzystania z samochodu, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze na co.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł74 m² 29 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament klasy premium | Piękna 15 | Śródmieście Południowe Są adresy, które mówią same za siebie. Piękna 15 to jeden z nich. W samym sercu Śródmieścia Południowego, pomiędzy Placem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 57 m z garażem, balkonem i ogródkiem -2 pokoje - 1 piętro Tarnowiec Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 640 zł43,33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie Bezpośrednie - Bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w Słubicach. Osiedle Sady usytuowane jest w północnej części Słubic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko Z nami kupisz to wyjątkowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie na sprzedaż w Centrum na ul. Wąskiej na terenie zamkniętym w nowym bloku z cegły na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 783 zł31,47 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie do sprzedaż , Wrocław, krzyki (gaj ) ul Borowska ,bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie o pow użytkowej 55 m2, w bloku usytuowane na 5 piętrze w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Przestronne / 53m2 /M3. Cena sprzedaży 325 000 zł lokalozacja :polkowice ul.Miedziana /10 pietro. Jasne , przestronne i ekonomiczne mieszkanie Do własnej aranżacji. Zakup tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł28,50 m² 10 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł82,68 m² 11 175,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 1 piętrze.Mieszkanie wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł93,45 m² 8 079,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 93.45 m z możliwością dowolnej aranżacji. Mieszkanie posiada duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,80 m² 16 066,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ursynów apartament na Kabatach. Lokalizacja Apartament położony blisko stacji metra Kabaty a do Lasu Kabackiego kilkaset metrów spacerem. Świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł67 m² 29 477,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.