dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 990 zł64,45 m² 12 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel:   for English scroll down) *** wolne od 01/05/2026 *** Najważniejsze informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej i spokojnej części Sobieszowa. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, która właśnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy. Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy wynajmie umeblowanej kawalerki po remoncie o powierzchni 25 m2 położonej na parterze w wyremontowanej kamienicy w Sosnowcu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57,80 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 57,80 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,90 m² 4 535,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest przytulne, duże i ciepłe mieszkanie dwu pokojowe, bezczynszowe w miejscowości Rzecko , 7 km od Choszczna o powierzchni użytkowej 54,90 m2 w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,32 m² 10 450,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz eleganckiej i komfortowej przestrzeni w spokojnym zielonym otoczeniu , jednocześnie blisko wszelkich wygód jakie oferuje niedaleka odległość od miasta? Cenisz wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł33,30 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług biura kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w bloku przy ulicy Ludwika Brożka w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł38,42 m² 6 507,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 38.42 m2 położony w miejscowości Dziwnów przy parku - 200 metrów od morza. Parter stanowi garaż, a na piętrze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,03 m² 17 425,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pełczyńskiego 7 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,43 m² 7 991,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal przez projektanta wnętrz. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam jednopokojowe mieszkanie położone na osiedlu Skorosze, wybudowanym w 2005 roku przez dewelopera ebejot. To bezpieczne, ogrodzone i strzeżone osiedle z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,2 m2, usytuowane na 7 piętrze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty z 1970 roku w sercu krakowskiego Ugorka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł103,59 m² 8 591,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,27 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 53,27 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,27 m , usytuowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z windą, na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Wilanowskiej 67e. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł231 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość stanowi część butikowej koncepcji, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach poszukujących inwestycji o ponadczasowej wartości. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii krajowej/zwm/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Barlinku, przy ul. Strzeleckiej. Lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia na lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Poznań,wielkopolskie

319 900 zł25,03 m² 12 780,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 25,03 m | 1 piętro | Chwaliszewo 67 | Centrum Poznania Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 25,03 m , położone na 1 piętrze historycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą, wybudowanym w 1998 roku przy ul. Długiej 68 we.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł65,98 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (65.98 m2) z dwoma balkonami do wynajęcia. Usytuowane w doskonale skomunikowanej lokalizacji, bardzo blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł54,63 m² 13 911,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 095 zł26,39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł68,32 m² 12 426,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Unikatowa oferta! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę. Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,58 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na osiedlu Złota Reneta. Do wynajęcia jest umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2017 r., przy ul. Jabłoniowej na Osiedlu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,90 m² 9 856,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez planowania kosztownego remontu? Ta oferta przy ul. Upalnej 52 w Białymstoku, na osiedlu Słoneczny Stok, może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: nowa Ruda- słupiec, ul. Kłodzka Powierzchnia: 34 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 z 2 Media: C.O. miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 1200 zł Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie lokale przy lesie! bez prowizji I podatku 2 % pcc! Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z ogródkiem i miejscem parkingowym gratis! dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A14 46,43 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,45 m² 6 834,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

733 200 zł49 m² 14 963,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznań ul. Moniki Gruchmanowej | 48,88 | 2 pokoje | Balkon | Garaż Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,88 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem Górzyskowo, bydgoszcz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z pełnym wyposażeniem i świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 543 zł63,59 m² 8 028,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament z loggią i balkonem zlokalizowany w centrum Nowej Sarzyny. Mieszkanie 63,46 mkw - mieszkania dostępne na piętrze 1,2,3 - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,50 m² 7 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij