dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

571 200 zł23,80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Komfortowy Apartament Blisko Morza - Twój Letni Azyl w Łukęcinie Zamieszkaj 3 minuty od plaży i ciesz się nadmorskim stylem życia przez cały rok. Poznaj wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 68 m , zlokalizowane w kamienicy w Kluczborku, usytuowane na 2 piętrze budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł61,50 m² 11 055,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji zapraszamy do składania ofert. Biuro nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł91 m² 3 626,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| mieszkanie 91,12 m 2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 414 zł52,06 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06 m , z bardzo dużym ogródkiem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30,50 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,05 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ścinawa. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł34,66 m² 16 012,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopdal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł79,22 m² 8 571,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej (79,22 mkw.), na nowopowstałym osiedlu w Niepołomicach. Charakterystyka mieszkania Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 050 zł65,15 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2774,46 zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 2171,61 zł.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł46,60 m² 6 435,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II Budynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznych Uwaga - jedno z 3 ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł84,12 m² 12 470,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,20 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jana Janowicza. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Na metraż mieszkania o powierzchni 40,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 888 zł33,94 m² 12 931,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Apartament 106 m | 2 Poziomy | Garaż 33 m | Budziwój Szukasz przestrzeni, która daje oddech? Marzysz o sypialni z prywatnym tarasem i widokiem na zieleń? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł53,12 m² 9 582,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie w Oławie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada przestronny balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57 m² 13 859,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna lokalizacja na Zielonych Włochach! Wyjątkowo słoneczne i ustawne 3 pokoje! Piękny widok na zachód i południe! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! idealne pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 765 zł61,13 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł59 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Rajskiej. Posiada powierzchnię 59m2 i położone jest na drugim piętrze w bloku. Całość składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł45,60 m² 3 486,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena - 159.000ZŁ! BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY NA WSI (PÓŁ DOMU) BRZEŹNICA GM. Biały bór. Proponujemy Państwu lokal mieszkalny stanowiący pół domu dwurodzinnego wraz z działką. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej - doskonała propozycja na życiowy start , idealna pod wynajem długoterminowy. (dwustronne, balkon z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

521 892 zł68,67 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, parter/5 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Odolany. Po odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości piękne i bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,43 m² 12 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam! Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych 3-pok mieszkanie o pow.55,43m2 od strony południowej położone w zielonej części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,15 m² 9 943,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Mazowieckiej 11. Powierzchnia użytkowa wynosi 44,15 m , natomiast powierzchnia po podłodze to około 90 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł47,58 m² 5 926,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta - idealne na mieszkanie lub lokal usługowy Lokalizacja: centrum miasta, w pobliżu ul. Jasnogórskiej Oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,20 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,74 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości Mieszkanie dostępne od 14 września, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Symbioza, czyżyny Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów i remontów? To gotowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł71,35 m² 5 606,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,35 m , położone na II piętrze kamienicy w Gniewie. Nieruchomość składa się z: - trzech dużych.