dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

3 300 zł47,50 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Livado ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m . Lokal ten znajduje się przy ulicy Sebastiana Klonowica, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 najem | Umeblowane | Słoneczne | Garaż | Klimatyzacja | Wysoki standard Całkowicie umeblowane nowe mieszkanie tuż przy metrze Płocka. Nowa inwestycja na ulicy Ludwiki zrealizowana przez Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53,79 m² 5 391,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie W centrum miasta żabno Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o całkowitej powierzchni 53,79 m (użytkowej 48,30 m ) znajdujące się na 4. piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Orzysz,warmińsko-mazurskie

340 000 zł69,10 m² 4 920,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa Oferta! Mieszkanie Gotowe do Wprowadzenia Orzysz, ul. Wojska Polskiego 32 Szukasz swojego wymarzonego miejsca w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Leszczynowa, białystok 3 pokoje | 3. piętro | balkon | do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Leszczynowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od 1 kwietnia! Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł49,73 m² 8,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta dotyczy zamiany mieszkania będącego w zasobach komunalnych miasta Przemyśl na inne mieszkanie również komunalne o większej powierzchni z ewentualnym rozliczeniem za powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,70 m² 15 222,48 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki apartament w Kołobrzegu. Spokojna i świetna lokalizacja z widokiem na rzekę i drzewa. Apartament w budynku położonym przy ulicy Łopuskiego, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,20 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia) o powierzchni 41,2 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 58,89 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł56,34 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,34 m z ogródkiem położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Rocha w Rzeszowie. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Kościuszki w Tycznie! Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 67,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 487 zł39,86 m² 15 842,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m z balkonem, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku na Przymorzu Małym w Gdańsku. Lokal jasny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,28 m² 11 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 - pokojowe mieszkanie o pow. 50,28 m2 w bloku z 2022 roku, do którego przynależy komórka lokatorska, ogród oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł67 m² 5 552 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Trzy-pokojowe mieszkanie | 67 m + balkon Loggia + piwnica | C.O. i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł59,47 m² 20 985 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Urocze 2-poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Duży zielony dziedziniec z ławeczkami, miejscami na rowery. Znajduje się na 3 i 4 piętrze podzielone jest na: - część dzienną (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,87 m² 10 545,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ząbki, ul. Powstańców - 73,81m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | komórka lokatorska do wejścia nowe budownictwo We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37,94 m² 23 695,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - wykończone pod klucz! - idealna lokalizacja - nowoczesne strzeżone osiedle - balkon - wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł68,04 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

The Partners Premium Real Estate prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,04 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Ekopark - Podedworze 13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł95 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to dwa rodzaje układów mieszkalnych każdy z osobnym wejściem, klatką schodową/wiatrołapem i furtką wejściową, co zapewnia zarówno dyskrecję jak również komfort.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone przy ul. Mikołaja Reja 72. Lokal idealny dla 4 studentów - każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł93,27 m² 2 455,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Leszno Górne, mieszkanie 5 pokoi, 93,27 m2, sprzedam, cena 229 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam duże mieszkanie w Lesznie Górnym. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 800 zł94,10 m² 13 897,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Męczą Cię godziny przeglądania tych samych ofert ? Chcesz po prostu zamieszkać w nowoczesnej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, a jednocześnie z dostępem do zieleni ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,92 m² 11 974,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

(Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż 2-pokojowy lokal nieopodal stadionu miejskiego i trasy AOW. Z racji ceny i lokalizacji idealnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze zadbanego bloku przy ul. Skowronków w Tarnowie (grabówka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 830 zł76,88 m² 20 432,23 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulna kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Saperskiej. Mieszkanie znajduje się na nowszym osiedlu, zamkniętym , monitorowanym, budynek z 2017 roku. Kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,27 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł37,54 m² 19 792,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Korzyści : bezpośrednio od dewelopera = 0% prowizji i bez podatku pc nie trzeba czekać! Wkrótce nastąpi już oddanie inwestycji ciekawy układ mieszkania i 2 toalety atrakcyjna cena 17.800 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m2 - Niebuszewo-Bolinko, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu po remoncie! Kraków Kazimierz ul. Wawrzyńca 33 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mały Kuntersztyn w pobliżu Centrum Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na podłogach nowoczesne płytki w jasnym kolorze, na ścianach położone gładzie i pomalowane białą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Żyj i zarabiaj na Przymorzu - Twoje dwa pokoje przy ul. Piastowskiej Szukasz miejsca, które pracuje na siebie od pierwszego dnia, a może po prostu chcesz mieć wszędzie blisko? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł74 m² 11 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter największe zalety! Centrum Miasta Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł32,80 m² 23 140,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,8 mkw., składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij