dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe zlokalizowane Bieńczycach. Mieszkanie do remontu! Mieszkanie o powierzchni 52,5 m, składa się z: - jasnej kuchni - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44,51 m² 11 458,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Cieplice Śląskie-Zdrój. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,56 m² 13 930,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - Warszawa Włochy, aleje Jerozolimskie 216 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 25,56 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Warszawy - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł70,30 m² 7 667,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m na Osiedlu Letnim w Stargardzie. To propozycja dla osób, które szukają przestronnego, funkcjonalnego mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie funkcjonalne, 3-pok. mieszkanie, o powierzchni 57 m , położone jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami. Nieruchomość Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,83 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł49,50 m² 10 101,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w homelia Nieruchomości! lokalizacja: kielce, ul Witosa 97, w pobliżu Doliny Silnicy i Zalewu Kieleckiego. Blok nie leży bezpośrednio przy ulicy, a mieszkanie ma okna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków -bieńczyce -kraków - nowa huta - os. Strusia - 3 pokoje - balkon - po remoncie! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,67 m2 zlokalizowane na os. Strusia w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł52,24 m² 17 017,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z klasą na bielawach nowoczesny styl, prestiż I widok, który robi wrażenie Niektóre mieszkania są po prostu funkcjonalne. Są też takie, które od pierwszej chwili wywołują efekt.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Jabłonnej - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Jabłonnej - zaledwie około 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł52,47 m² 20 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni wyposażony, jasny i przestronny apartament na poddaszu w Białce Tatrzańskiej w sąsiedztwie wyciągów narciarskich oraz term Bania. cena:   % vat.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł45,50 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości oferują do sprzedaży mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy, w wyjątkowej lokalizacji z widokiem na park. Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

767 880 zł31,07 m² 24 715 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Sprzedaż bez podatku pcc! Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na Targówku, przy ul. Zielone Zacisze 3 : lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 516 zł67,82 m² 9 031,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na górskie pasma Beskidu Małego i Śląskiego, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł60 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Poleska Dwa niezależne pokoje - Bezczynszowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 508 zł29,12 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna i cicha okolica z rzadką i niską zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł74 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m , położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

345 000 zł64 m² 5 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** To mieszkanie naprawdę ma wszystko! *** Mieszkanie da Ci więcej, niż się spodziewasz. Czy można powiedzieć, że ma wszystko? Oczywiście! Komfort zapewnia zarówno kondygnacja, na której się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 103 567 zł63,79 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna, klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 63,61 m2 + garderoba + 2 łazienki + balkon 5,35 m2 obok galerii mokotów promocja 17 300 zł/ m2 oczywiście posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**do wynajęcia nowoczesne studio 35 m | Osiedle Miasto Moje, ul. Marywilska 66a, warszawa** Zapraszam do wynajmu komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania typu studio o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

569 999 zł32,26 m² 17 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 59,18 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 778 zł59,43 m² 10 024,87 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych. W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 843 zł64,29 m² 9 112,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł32,48 m² 22 444,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej rozwijających się części Mokotowa, idealne połączenie miasta, zieleni i infrastruktury. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 42m , położone w świetnej lokalizacji na Białym Kamieniu przy ul. Bukowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie przy ścianie lasu na Osiedlu Generałów daje poczucie prywatności i klimatu domu jednorodzinnego, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,80 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, rozkładowe i dwustronne, z ekspozycją okien na południowy wschód oraz północny zachód, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone o różnych porach dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł30 m² 20 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pratum to doskonale zlokalizowana inwestycja premium przy jeziorze Tałty. W standardzie Pratum: -319 m strefy sport&wellness -taras na dachu z widokiem na jezioro -strefy wypoczynkowe -pomost.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44 m² 12 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 3 piętrze ( ostatnim ) w bloku z 2010 roku, położone przy ul. Sympatycznej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł97 m² 18 041,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana na warszawskim Bemowie w prestiżowej i zielonej okolicy Fortu Bema. Mieszkanie o powierzchni 97 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł38,43 m² 13 479,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,43 m , położone na parterze nowoczesnego bloku z 2025 roku w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł33,30 m² 7 957,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reymonta | 33.26 m | 2 pokoje | II piętro Kompaktowa przestrzeń, która daje realny komfort na co dzień. Dobre światło - wystawa okienna południowa (mieszkanie środkowe), funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Mottego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł68,52 m² 16 768,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne oraz w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,52m2 z balkonem 8,06m2. Lokal składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 000 zł38 m² 22 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł87 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie poranek w Twoim nowym mieszkaniu. Pierwsze promienie słońca wpadają przez okna od wschodu, delikatnie budząc domowników. W kuchni unosi się zapach świeżej kawy,.