dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 080 000 zł72,69 m² 14 857,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mint Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w ścisłym centrum Krakowa, zlokalizowaną przy ul. Lubicz, w eleganckiej kamienicy z 1895 roku.Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77 m² 16 233,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mint Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Krakowa.To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z charakterem oraz ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 728 000 zł96 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m , położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,04 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą, luboń, ul. Pułaskiego. Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się części Lubonia, która.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze (z dostępem do ogrodu) , na Os. Zarzecze. Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł70,48 m² 23 112,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70 m z balkonem - Scala, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 70,48 m zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 60 m oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 620 zł49 m² 15 767,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł61,95 m² 12 897,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielonka, mieszkanie 3 pokojowe z garażem na 2 samochody, balkon, strych oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nową inwestycję w podwarszawskiej Zielonce, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,02 m² 18 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł33 m² 7 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 + loggia ok.3,5 m. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Górnym Sopocie z pięknym widokiem na miasto i morze, położone w cichej i spokojnej dzielnicy, z łatwym dojazdem do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 378 zł61,82 m² 8 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 61,82 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,40 m² 7 952,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4m2, usytuowane na parterze zadbanego bloku z cegły, na osiedlu Kaliniec w Kaliszu, przy ulicy Bogumiła.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,40 m² 6 646,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Zawiercia. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m2, położone na 4 piętrze. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

462 383 zł39,71 m² 11 643,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa jakość budownictwa - nowe możliwości - blisko centrum - dwa pokoje ***bez prowizji od kupującego*** Prezentuję dziś Państwu zupełnie nową inwestycję na mapie Torunia. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu jednopokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, usytuowanego w prestiżowym apartamentowcu bezpośrednio przy malowniczym Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 zł31,51 m² 78,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,10 m² 14 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które łączy luksus miejskiego apartamentu z prywatną strefą zieleni? Prezentuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Rymarskiej, w sercu jednej z cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 usytuowana na parterze w niskim zadbanym bloku na Osiedlu Dambonia w Opolu. W pobliżu bardzo dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez sjm Apartments Sp przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł39,81 m² 25 119,32 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 800 zł54,27 m² 13 392,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 10.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 892 zł28,84 m² 18 512,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 28,84 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł66,20 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł52 m² 19 134,62 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m znajdujące się w północnej części Krakowa - blisko centrum miasta - ul. Powstańców 34a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 125 zł33,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z antresolami | 35 m | Ul. Mickiewicza | Inwestycyjny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł58,70 m² 4 258,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł78,61 m² 4 821,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Bytomia - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego na sprzedaż. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł58 m² 20 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ofertuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowego budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,30 m² 5 052,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w dobrej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia posiadamy dwupokojowe mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich o powierzchni 56m , najdujące się na pierwszym piętrze. do mieszkanie przynależy część strychu oraz duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 4. piętrze klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,30 m² 8 284,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Szczecinie przy ul. Okulickiego w domu jednorodzinnym dwu lokalowym. Lokal mieszkalny znajduje się na.