dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

335 000 zł47,20 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie dwu pokojowe położone na IV piętrze w bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,20 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł59,60 m² 8 389,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

M i E S Z K A N I E N A S P R Z E D A Ż Cena: 510 000 zł do negocjacji Białobrzegi k/ Zegrza, osiedle wojskowe. Powierzchnia całkowita: 59,6 m2 Liczna pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 50,39m. Budynek położony tuż przy Łazienkach Królewskich. W okolicy znajdują się przedwojenne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,64 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! - tylko 450 000 zł - tylko 7545 zł/m za 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta z parkingiem dla lokatorów Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł87,85 m² 5 350,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spokojna okolica, doskonała infrastruktura idealne mieszkanie dla Ciebie! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą Zwoleń Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 68,33m2+ balkon - piętro: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,06 m² 14 970,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży studio zlokalizowane w nowo powstałej nadbudowie poddasza w reprezentacyjnej kamienicy z okresu międzywojennego. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł55 m² 23 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56,30 m² 13 126,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa* Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 550 zł37,68 m² 13 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 094 zł34,02 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! cena promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1b1.11- pow. 34,02 m kw, znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,81 m² 10 332,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65.81 m ( pow. użytkowej 63.54 m ) znajduje się na drugim piętrze w bloku z 2019 roku. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł45,56 m² 10 733,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,23 m² 16 850,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park / ul. Federowicza/ miejsce garażowe / kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Warszawie, wilanów, przy ulicy Hlonda. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , , z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na granicy Mosiny i Puszczykowa, przy ulicy Wodnej, znajduje się budynek willowy, a w nim przestrzeń mieszkalna, którą w imieniu naszego Klienta pragniemy poniżej zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 53 M2 trzy pokoje Z osobną kuchnią na prondniku czerwonym. DO remontu trzypokojowe mieszkanie W układzie trzy niezależne pokoje Z łazienką, wc I osobną kuchnią idelna.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł40,35 m² 11 397,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,48 m² 14 715,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament z loggią, tarasem i dużym ogrodem położony w Zamieniu koło Ursynowa na osiedlu Zamienie Park. Mieszkanie: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł132,50 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy na klimatycznej Saskiej Kępie. To propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,20 m² 12 951,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: - gotowe do wprowadzenia - Park Południe 10 min od bloku - Dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie - Wiele ścieżek spacerowych, rowerowych - 3 min do Obwodnicy Trójmiejskiej - 2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,09 m² 15 571,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dzwonić po godz. 16. Do sprzedaży rozkładowe, jasne, słoneczne (duże okna) mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1 w bloku 4 piętrowym (cegła, lata 60-te) przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł37,50 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mokotów - Stary Mokotów, ul. Bruna > 500m do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków tramwajowych (7 minut spacerem) > 150m do przystanków autobusowych > w okolicy sklepy (carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,20 m² 12 620,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty w północnej części Wrocławia - komfort, prywatność i wyjście na balkon, taras lub ogród z każdego pokoju! Brak podatku pcc | 0 % prowizji Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł92 m² 29 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł67 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny apartament na wynajem w Łodzi, przy ul. Tylnej. Luksusowy apartament w inwestycji "barciński Park". Doskonała i prestiżowa lokalizacja czynią tą inwestycję wyjątkowo unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż nieruchomość, która łączy elegancję, komfort i prestiż. Apartament w pełni umeblowany o powierzchni ok 40 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł96,20 m² 12 889,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: przestronny, cichy i słoneczny apartament 3-pokojowy - idealny dla rodziny i jako inwestycja! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub rentownej inwestycji? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,20 m² 16 169,15 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mint Property prezentuje na sprzedaż atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały, na osiedlu Krowodrza Górka przy ulicy Rusznikarskiej.Mieszkanie usytuowane jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł25,40 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 25,4m2 zlokalizowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 52,4m2 na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym, łazienka do remontu, reszta do odświeżenia, wraz z budynkiem gospodarczym piętrowym 50m2, piwnicą 6m2 i działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 134 zł37,98 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36,45 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,45 m z przestronną piwnicą (11,03 m ), położone w spokojnej i zielonej części Siemianowic Śląskich osiedle Tuwim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł33,40 m² 20 209,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe rzuty, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.