dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł34 m² 14 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym 33,91 m | 1 piętro | winda | gotowa do zamieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

632 500 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Wrocławia? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość łączy obie te.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 400 zł72,60 m² 19 137,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do odbioru 3 pokoje, 72,6 m2 z dużą strefą dzienną 24,6 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Dwustronne, jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,30 m² 4 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie. Możliwość umeblowania i doposażenia pod zainteresowanego najemcę. W pobliżu: - sklepy - park - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł48,50 m² 31,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit! Mieszkanie po generalnym remoncie - Piekary Śląskie, ul. Królowej Jadwigi Właśnie pojawiło się idealne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na wynajem, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Centrum Szczecina | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, w unikalnej i prestiżowej inwestycji Royal Park przy ul. Kieślowskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 795 zł60,33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł45 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe przy Rynku | 45 m | 1 piętro | Żory Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w kamienicy w ścisłym centrum Żor -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł71,48 m² 14 689,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowo wykończony apartament z pełnym wyposażeniem. Apartament o powierzchni 82 m2 (po podłodze) składa się z obszernego pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w malowniczej dzielnicy Dźbów! Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,44 m² 6 728,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,10 m² 13 625,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Sanocka. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł54,08 m² 9 892,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci prowicji biura nieruchomości! Oferta objęta programem Zamień stare na nowe. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 000 zł25,25 m² 12 831,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł58 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł102,34 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 015 zł38,50 m² 15 013 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 - pokojowe, z ogródkiem, przy rzece! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie również inne powierzchnie mieszkań Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 500 zł44,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł77,90 m² 15 391,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty fort hill - twój azyl W górach Szukasz miejsca, które pozwoli Ci zwolnić tempo, odetchnąć świeżym powietrzem i jednocześnie pozostać produktywnym? Marzysz o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł65 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m w Józefowie, na parterze przedwojennej willi w konstrukcji świdermajer (1935 r.). Trójstronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 056 zł25,52 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

442 200 zł44,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,60 m² 9 281,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego w Łodzi. Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł212 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1980

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58,30 m² 13 979,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | ul. Książkowa 9f - Nowodwory, białołęka Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł73,50 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,40 m , położone na 3. piętrze budynku z 1994 roku przy ul. Śląskiej w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Andrychowa! Oferujemy Państwu duże, wygodne mieszkanie na kameralnym osiedlu Żwirki i Wigury. W dwupiętrowym bloku znajduje się dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,38 m² 4 831,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Drzymały - do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal znajduje się na 3. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 590 zł38,53 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38.53 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Prado na.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł53 m² 6 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiamy zadbane mieszkanie, do bezpośredniego wprowadzenia, usytuowane w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie: usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł47,84 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Pieszycach. Układ I funkcjonalność Mieszkanie o klasycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na parterze z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,10 m² 8 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Ustce blisko morza i terenów zielonych Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 56m, położone na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł27,80 m² 10 431,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości omega ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,80 m , zlokalizowanej w centrum Rzeszowa, przy ul. Sportowej.