dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Bolesławcu przy ul. Zacisze, tuż obok Rynku. Lokal położony jest na 2. piętrze kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,11 m² 8 584,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja!ostatnią kawalerka na osiedlu!idealna na inwestycje,lub pod wynajem. Jest to dużą, ustawna i słoneczna kawalerka z ładnym widokiem z dużego balkonu. Studio znajduje się w 7.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,85 m² 7 635,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

** pośrednikom dziękuję ** *kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* *Kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* Na sprzedaż lokal mieszkalny na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym nadaje się do zamieszkania od razu, jednocześnie daje możliwość aranżacji i remontu według własnych potrzeb. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Gotowe do wykańczania. Nowy blok. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 55000zł i komórka lokatorska w cenie 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest czyste i zadbane, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Bardzo wygodne duże mieszkanie o powierzchni 75m2 znajdujące się na parterze. Dodatkowym atutem jest własny ogródek o powierzchni 120m2. Piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżyce|balkon|umeblowane|miejsce postojowe|klimatyzacja Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 65,29 m2, położone w prestiżowej dzielnicy Poznania Jeżyce. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł76 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku czterorodzinnym, znajdujące się na pierwszym piętrze. Lokal o powierzchni 76 m , funkcjonalny układ pomieszczeń. Opis mieszkania: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72,70 m² 8 651,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam duże, ładne mieszkanie w bloku o pow. 72,70m2. Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Z dużą niespotykaną jak na Pabianice łazienką. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 266 zł63,27 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,00 m , położone na piętrze budynku, w okolicach Rzeszowa. Nieruchomość będzie dobrą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł31,91 m² 18 959,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana nad samym morzem, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnego, nadmorskiego azylu, w którym można odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł37 m² 4 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na 1-wszym piętrze jednopiętrowego budynku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

440 285 zł33,98 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Podana cena jest ceną brutto (vat 23%)! Cena netto 357 955 zł Na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka, znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2025 roku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł68,62 m² 10 769,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem atrium house, tyczyn Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Rzeszowa? Poznaj M funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,21 m² 91,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją w świetnie skomunikowanej części Krowodrzy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Czyżewskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł51,20 m² 8 691,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 51m , położonego przy rynku w Bolesławcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 5-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze nowego kompleksu Towarowa Square tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w jednej z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,50 m² 16 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m, zlokalizowane w Swoszowicach przy ul. Macieja Dębskiego w Krakowie. Mieszkanie położone na parterze kameralnego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 48,89 m2, wraz Z tarasem O powierzchni 25 m2, 0/V,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł96,90 m² 11 867,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania 4- pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami. Lokalizacja Nieruchomość położona na osiedlu Krzyki przy ulicy Wietrznej. Rejon blisko.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,52 m² 11 117,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Świnoujściu, w dzielnicy Przytór. Jeżeli marzyli Państwo o zakupie domu, a ceny nie pozwalały na zakup, to jest to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł31,40 m² 12 388,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Super oferta mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Glinki! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,40 m , położone na parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,60 m² 9 978,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do zakupu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na poznańskim osiedlu Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. położonego przy ul. Duńskiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa wynosi 79,91 m2, natomiast całkowita powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł25,13 m² 13 927,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością Zapoznaj się z naszą świąteczną promocją. Ceny niektórych mieszkań są w bardzo atrakcyjnej cenie. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł69,50 m² 8 489,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie pochodzi z V Budynku Inwestycji Wichrowe Wzgórza realizowanej przy ulicy Wichrowej oraz Wisławy Szymborskiej w Strzelinie! Parterowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 69.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 zł65 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 65 m/kw bezpośrednio od właściciela. Szukasz przestronnego gotowego do wprowadzenia mieszkania ze świetną lokalizacja. To jest właśnie to! Obok.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Mieszkanie o pow. 36m2 plus piwnica i komórka w Wałbrzychu Ulica Dąbrowskiego Biały Kamień, pierwsze piętro. Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 509 zł61,79 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twoja prywatna enklawa W centrum łodzi 4 pokoje Z ogródkiem przy manufakturze! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,70 m² 14 092,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka oddzielną kuchnią Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł41 m² 6 339,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30,6 m składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - - sypialni - przedpokoju - łazienki - Tarasu z dostępem do ogródka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 645 zł73,35 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - ostatnie mieszkania, różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*dostępne również 3 inne mieszkania W tym samym budynku O różnych metrażach I rozkładach - po więcej informacji zapraszam do kontaktu. W wirtualnym spacerze można zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł29,84 m² 13 572,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę.