dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie W centrum

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł27,67 m² 17 636,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Kaszubskiej 10 we Wrocławiu. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

443 406 zł22,06 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 mkw. Lokal położony jest na 3. piętrze, dzięki czemu jest dobrze doświetlony. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo zadbanego, nowoczesnego i w pełni wyposażonego mieszkania położonego przy ul. Karpia 29 w Poznaniu wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,64 m² 7 818,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem - ul.

Szczegóły ogłoszenia

687 700 zł47,10 m² 14 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, położone na Bliskich Włochach przy ul. Dwudziestolatków (w pobliżu ul. 1 sierpnia). Cena do negocjacji wolne do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 703 zł79 m² 15 112 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Warszawa | Praga Północ | 4 pokoje | 78,54 m Rynek pierwotny | odbiór II kwartał tego roku | bez pcc i prowizji duże mieszkanie idealne dla rodziny Z odbiorem W II kwartale 2026 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 496 zł54,92 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł50,94 m² 9 893,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Nieruchomości Apartament Agnieszka Nigbar tel.   Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy/ Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,88 m w Legnicy. znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł73,91 m² 21 647,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu wraz z przynależnym miejscem parkingowym na zewnątrz w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w Gliwicach na osiedlu Miasto Ogród. Budynek oddany do użytku w kwietniu 2017 a w nowym apartamencie nikt jeszcze nie mieszkał. Świetne osiedle - zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54 m² 19 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż: potencjał, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja ul. Dietla 80! Szukasz nieruchomości, która łączy historyczny klimat Krakowa z pełną wygodą nowoczesnych rozwiązań? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45,50 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 7002 Mieszkanie będzie dostępne od 1 sierpnia. Najem okazjonalny! Oferta dla osób niepalących! Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł104,60 m² 19 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Pięknie urządzony aparatament Z tarasem na dachu Ostatnie piętro | Jedyny apartament na kondygnacji | 2 tarasy z ogrodem | Wysoki standard | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja | Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela mieszkanie 48 m w Aleksandrowie Łódzkim. Położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku, okna na północ-południe, mieszkanie do częściowego remontu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - do własnej aranżacji. Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, o powierzchni 44 m , położonego na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,35 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowa ofertę w Naszym Biurze - Mieszkanie typu M4 na Wynajem - Najem Okazjonalny Mieszkanie znajduje się na uboczu osiedla w wolnostojącym budynku wielolokalowym na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł56 m² 15 267,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w Latchorzewie, w gminie Stare Babice. Jego serce stanowi komfortowy otwarty salon z miejscem do pracy. Sąsiaduje z nim przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

618 996 zł49,80 m² 12 429,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł82,73 m² 6 756,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dostępność: także wieczory i weekendy Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie: ogrzewanie podłogowe w całym lokalu - komfort ciepła bez widocznych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37 m² 14 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na drugim pietrze z balkonem w Gdańsku, górna ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Świebodzińskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł35,50 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku dziesięciopiętrowym po termomodernizacji windą przy ul. Palisadowej w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie, nie wymaga wkładu finansowego, gotowa do zamieszkania. Miszkanie znajduje się na osiedlu w spokojnej okolicy, jest świetną opcją dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność nowoczesnego budownictwa z możliwością odpoczynku we własnym ogrodzie? Ta oferta to idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł51,30 m² 11 345,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie, zarówno do mieszkań, jak też pod inwestycję z wymienionym zwrotem z mieszkania. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł52,83 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Lokal przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł108,31 m² 3 037,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 108 m2 na I piętrze! Oferujemy państwu przestronny lokal zlokalizowany blisko Rynku przy ulicy Dmowskiego. Usytuowany w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Kopernika w Ząbkach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,86 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kameralnym | Balkon | Parking | Boks gospodarczy mieszkanie W pełni umeblowane! Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,39.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 27 m , położona przy ul. Dożynkowej we Wrocławiu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary, która szuka komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł53,25 m² 16 150,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 468 zł58,52 m² 8 124,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Szamotułach Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u Mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią i możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł59,70 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,63 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima 48 w Łodzi, w prestiżowej inwestycji Wiszące Ogrody. Mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 564 zł41,09 m² 11 086,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament wykończony pod klucz! zakup bez podatku pcc! nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła +.