dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł44,73 m² 8 383,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal położony na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

488 800 zł37,60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

579 038 zł51,47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki, i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska 72/74

Śródmieście-Wschód Łódź

769 104 zł70,56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł52,60 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

429 990 zł21,86 m² 19 670,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Budynek znajduje się na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90,90 m² 60,51 zł/m²

 

Piętro:24/38

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na 24 piętrze ikonicznego wieżowca Sea Towers w samym sercu Gdyni. Panoramiczne widoki na morze oraz port nadają.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł109,66 m² 28 633,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż położona w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Sopotu wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna stanowiąca kwintesencję nadmorskiego stylu życia oraz bezpiecznej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Hańcza Suwałki

531 975 zł61,50 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i tarasu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Słoneczne Tarasy II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Hańcza Suwałki

294 567 zł32,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

2-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Słoneczne Tarasy II w Suwałkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe

Hańcza Suwałki

705 570 zł81,10 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2027

4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, garderoby, łazienki, wc i tarasu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Słoneczne Tarasy II.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł43 m² 9 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielonka, ul. Żabia Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji pkp Wołomin Słoneczna. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 000 zł65 m² 13 569,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 2 loggie ekspozycja wschodnio-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68 m² 12 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji! Jedyne takie mieszkanie w Złotniki Park w wysokim standardzie wykończenia z ogrzewaniem podłogowym, smart roletami, pięknie zagospodarowanym 148m2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58,26 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament położony przy ulicy Przyjaźni na osiedlu "belvedere Park". Lokal o powierzchni 58,26 mkw. z dużym,narożnym balkonem oraz garażem o powierzchni 28,82 mkw. zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 890 zł124,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Duża przestrzeń, światło i komfort klasy premium Mieszkanie o powierzchni ok. 118 m to propozycja dla osób poszukujących ponadprzeciętnej przestrzeni i wysokiego komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 886 zł105,09 m² 9 800,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni ok. 105 m to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub osób, które cenią komfortową przestrzeń i wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 935 zł124,73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Duża przestrzeń, światło i komfort klasy premium Mieszkanie o powierzchni ok. 125 m to propozycja dla osób poszukujących ponadprzeciętnej przestrzeni i wysokiego komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 zł14 m² 90,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł37 m² 5 405,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze w niskiej zabudowie z potencjałem, gotowe pod wynajem z umeblowaniem ( 2 szafy, kuchnia, sprzęt agd, meblościanka, wersalka, fotel, 2 komody) lub jako inwestycja. 37.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł31 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 30,5 m | parter | gotowe do wprowadzenia Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44 m² 7 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł65 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem i komórką lokatorską przy ulicy Jaworowskiego 1 w Lublinie. -Nieruchomość- mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł66,10 m² 3 478,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy 11 Listopada. Lokal o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,50 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja: 2w1! Dwa gotowe mieszkania na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej w pełni wyposażone do zamieszkania. od zaraz! bez pcc. To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 244 zł28,73 m² 12 643,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Jasielskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł59,63 m² 9 558,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż, położone w Kamieńcu Wrocławskim lokalizacji, która łączy spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł58,77 m² 13 016,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Poświętnym w spokojnej i zielonej części Wrocławia, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł56,50 m² 3 893,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mam do sprzedania lokal mieszkalny w starej zabudowie szeregowej wraz z przynależnymi do niego: małym przedogródkiem, ogródkiem, podwórkiem , częścią murowanego budynku gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,01 m² 11 872,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł57 m² 17 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Ruczaju jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic miasta, łączącej wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, funkcjonalnym układem oraz ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,12 m² 22 183,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament Z garażem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,12 m - idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino, ul. Kurpińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł103 m² 16 980,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem zielona oaza w mieście Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,70 m² 18 731,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu w miejscowości Rewal. Na powierzchnię użytkową 34,7 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Samo Pobierowo przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,70 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grzybowa

Police,zachodniopomorskie

559 000 zł67,99 m² 8 221,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij