dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

395 000 zł35,81 m² 11 030,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, przedstawiam nietuzinkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla osób ceniących sobie przede wszystkim spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość terenów zielonych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł44,02 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Glazurowej mieszkania dwu- i trzypokojowe. Umeblowane lub bez mebli. Jeśli cenisz komfort mieszkania na nowym osiedlu, gdzie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament Rezydencja Ustronie Morskie | Basen | Kort tenisowy | Brak prowizji Komfortowy apartament w kameralnej, zamkniętej inwestycji nad morzem idealny jako second home, miejsce do życia lub gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu braniborskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł43,55 m² 3 329,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe usytuowane na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej na Starym Zdroju. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 34,45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł28,40 m² 5 457,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: kawalerka z Balkonem - ul. Chemików 13, osiedle Zazamcze, włocławek Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego gustu? Ta funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Katowice bogucice - ul. Na Obrzeżu - 54m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica do negocjacji we speak english Idealne jako inwestycja. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł59 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

| na sprzedaż mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Urządzone, na I piętrze, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zmywarka, lodówka, pralka. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,50 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m , położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,60 m² 11 270,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie 2- pokojowe z osobną, jasną kuchnią i balkonem typu loggia. Pięknie ustawiony blok. Idealne dla rodziny, na wynajem. Lokalizacja: ładne, zadbane osiedle z lat 80 -tych,.

Szczegóły ogłoszenia

288 900 zł61 m² 4 736,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum Wałbrzycha! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu przy ulicy Brzechwy. Usytuowane w kamienicy na parterze. Powierzchnia wynosi 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Karłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,98 m² 8 819,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł61,75 m² 6 785,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stop! Szukasz mieszkania bez remontu w Rybniku? 3 rozkładowe pokoje | powierzchnia użytkowa 61,75 m | ul. Poligonowa - kameralne osiedle Wchodzisz i mieszkasz - bez ekip, bez nerwów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 983 zł55 m² 16 801 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Północ | 3 pokoje | 55,00 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Ta inwestycja na Pradze Północ łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament położony w śródmieściu Gliwic na osiedlu apartamentowców - glivia. Świetna lokalizacja - 15 minut piechotą do centrum, bardzo dobry wyjazd na drogi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,70 m² 8 543,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Wiślanej w Fordonie o metrażu 46,7m2. W skład którego wchodzą : - dwa pokoje ( salon , sypialnia z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 58 m - Doskonała lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckim Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł52,83 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Lokal przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł41 m² 42 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament Bałtycki Świnoujście | Przy plaży | Narożny taras | Garaż i komórka w cenie | Brak prowizji Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które się czuje.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,06 m² 6 381,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w dzielnicy Podwale. Bardzo dobra lokalizacja wszystko w zasięgu kilku minut. szkoła, przedszkole,przychodnia, plac zabaw - około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,67 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, w którym po prostu dobrze się mieszka bez przypadkowych rozwiązań. Funkcjonalne dwa pokoje na Skoroszach, urządzone z myślą o codziennym komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,40 m² 9 959,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowa oferta, mieszka się jak w domu! Cisza, spokój. Tuż przy lesie, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Wydanie 2-4 miesiące po zapłacie całej ceny, transakcja wiązana!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Dostępne od 1.07.2026 Prezentacja możliwa już teraz po wcześniejszym umówieniu terminu Dla pary lub jednej osoby bez zwierząt Preferowany pierwszy kontakt przez WhatsApp lub SMS.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze prestiżowego osiedla Wzgórze Ablewicza przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

620 776 zł33,02 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. w rzadko spotykanym układzie dwa niezależne pokoje na bardzo kompaktowym metrażu. Lokal jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Wrzeszczu górnym. Mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: kuchnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Świetna komunikacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł49,34 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, apteki, punkty usługowe i gastronomiczne. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38,32 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem ul. Teligi, kraków Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta łączy komfort, praktyczny układ i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy bardzo jasne i komfortowe mieszkanie w Wieliczce. Lokalizacja - Wieliczka, ulica Korpala. Bardzo szybko dojedziemy z tej lokalizacji do miast takich jak: - kraków - Niepołomice.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku wolnostojącym w posesji ogrodzonej , umeblowana i wyposażona w agd

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio 25m2 z ogrodem Kraków Opatkowice, ul. Petrażyckiego Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,40 m² 9 071,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-06-30! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Szczecińska 27 w Gdańsku. Przeznaczone dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 532 zł41,36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła *** zyskaj wyjątkowy apartament dla siebie lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł46 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Opis mieszkania 2 pokoje 46 m 1 piętro.