dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, powiśle - ulica Solec 63a Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Rok budowy: 1965 Forma własności: pełna własność z kw Stan: do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł97 m² 8 195,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta od dewelopera- bez pcc - bez prowizji - gotowe do oddania Nowe domy w Lusowie z ogrodem - blisko jeziora, z szybkim dojazdem do Poznania! Firma Urbanum ma przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63.9 m , położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Lokal znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36,25 m² 8 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe | 36,25 m | 1 piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio! pośrednikom dziekuję! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bemowo - Jelonki Północne ( 33,8 m2) Położone w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Metra Lazurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,20 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe na parterze. Miedzkanie praktycznie w centrum miasta. Dostepne od 1 czerwca. Wynajem 1500 + oplaty ok.750 Tel  

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł57 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta w prestiżowej lokalizacji Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zielonej Góry - przy ul. Waszczyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 554 zł45,80 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (katowice) Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja Ligocka to kameralne osiedle z 7.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na IV piętrze w budynku po termomodernizacji w atrakcyjnej części dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie dwustronne, na powierzchnię 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 082 zł64,63 m² 7 784,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i prowizji! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z ekipą remontową choćby jutro? Inwestycja jest już oddana do użytku, a ten konkretny układ trafił właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m , zlokalizowane na bardzo popularnym osiedlu Podzamczu. Czteropokojowy układ oraz dogodna lokalizacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł52,50 m² 19 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim | Ochota | 52,5 m Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na warszawskiej Ochocie przy ul. Pandy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z osobną kuchnią, garderobą i balkonem | ul. Rydlówka | Rondo Matecznego Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł90,50 m² 25 414,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38 m² 17 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość idealna zarówno pod względem inwestycyjnym - pod wynajem, jak i do zamieszkania dla osoby ceniącej bliskość morza oraz pełną infrastrukturę na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł90,70 m² 14 884,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta! przepiękne mieszkanie warte uwagi! Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku należącego do prestiżowego osiedla wybudowanego przez znaną firmę Ataner, przy ulicy Naramowickiej 47.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 805 zł73,05 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

,Polecam na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku o nowoczesnej architekturze, zapewniającego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, jasne mieszkanie z klimatem poddasza - cisza, prywatność i komfort na co dzień. Do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,10 m² 9 667,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- olsztyn Jaroty ul. Herberta 16. Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56,60 m² 7 862,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie znajduje się w Ostrowie, 56,6m2 z balkonem, z widokiem na wzgórza i wodę. Salon połączony z aneksem kuchennym, bardzo słoneczny z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne, bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż wyremontowane, słoneczne mieszkanie o powierzchni niecałe 37m2 na os. Jagiellońskim (bienczyce, nowa Huta). Pierwsze piętro. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bezpośrednia. Pośredników proszę o nie zawracanie głowy. Zapraszam wyłącznie z zainteresowanym klientem. Do sprzedaży ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania do remontu na sprzedaż o powierzchni 48 m , położonego w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł44,30 m² 15 575,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: anna Hudak tel.   Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m, położone w doskonałej lokalizacji przy Placu Bema we Wrocławiu, tuż przy Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł16 m² 121,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna, jasna kawalerka przy ulicy Mieszczańska 46 w nowym apartamentowcu na Kępie Mieszczańskiej. -Nieruchomość- powierzchnia 16 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

782 951 zł61,90 m² 12 648,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum toplokalizacja! ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł61,22 m² 19 438,09 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie O powierzchni 61 M2, w ścisłym centrum warszawy przy ul. Wareckiej, pomiędzy nowym światem A ul.ŚWIĘTOKRZYSKĄ, BLISKO STACJI METRA. Śródmieście od.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,50 m² 5 611,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie Spółdzielcze własnościowe - w cichej, zielonej okolicy, na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - może być zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 800 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W prestiżowej dzielnicy W gdyni Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 63,60 m2 (18.000 zł / m2 ) Cena: 1.144.800 zł. Informacje na temat nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 52m2, usytuowane na 7 piętrze, w Centrum Białegostoku przy ulicy Młynowej. Nowocześnie urządzony lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł51,62 m² 13 250,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne, ciche mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w pobliżu stacji skm Żerań. Salon ma powierzchnię 18,74 m2, sypialnia 9,49 m2, kuchnia 10,61 m2, łazienka 4,45 m2, przedpokój - 6,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł27,96 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł21,80 m² 110,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, jasnego i świetnie skomunikowanego miejsca do życia w Krakowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem komfortowa kawalerka przy ul. Meiera (prądnik Biały), idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grochowska okolice ronda wiatraczna 2 pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł79 m² 11 962,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78,8 m2 zlokalizowane na Warszawski Bemowie, przy ul. Karabeli. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,40 m² 6 739,13 zł/m²