dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nadmorskiej części Gdańska, zaledwie 5 minut spacerem od plaży? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia się, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł94,40 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oaza komfortu w Sercu Wrocławia! Jeśli marzysz o komfortowym życiu w magicznym otoczeniu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Przedstawiam Ci najnowszą ofertę z którą zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł35,70 m² 13 193,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | osiedle pastelowe | gdańsk południe Szukasz nowego mieszkania dostępnego od zaraz z własnym ogródkiem, nowoczesnym osiedlem i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł55 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55 m , umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na trzecim piętrze w bloku. Wnętrza są jasne .Mieszkanie ma wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,6m2, położone na 3 piętrze (z 3-ech) przy ul. Orkana 17 (dzielnica Czuby). Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią usytuowane na 2 piętrze, znajdujące się przy ul. Lazurowej 11 w inwestycji Dom Development "metro Zachód" - jedyne 900m do metra.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuje na sprzedaż mieszkanie własnościowe 57 m2 + duży balkon. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ; oddzielna kuchnia; łazienka z kabiną prysznicową, duży przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone W wysokim standardzie mieszkanie 2- pokojowe blisko pętli tramwajowej przy alei havla opis nieruchomości: lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym 30 m2 sypialni 11 m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 980 zł69,18 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących ciszę, zieleń i prawdziwy komfort życia. Kameralna inwestycja położona w spokojnym otoczeniu lasku oraz zabudowy jednorodzinnej zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cieszyn os. Liburnia Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, położone na parterze bloku przy ul. Karłowicza w Cieszynie. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,30 m² 10 821,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. Są też takie, do których wchodzi się i od razu pojawia się myśl: tu naprawdę można dobrze żyć. To właśnie jedna z takich nieruchomości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje | 71 m | Świetna lokalizacja | Idealne dla rodziny Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , składające się z 4 pokoi. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,28 m² 10 397,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

DO sprzedaży: *for English, scroll down* ulica Pomorska Pomorska Śródmieście Łódz Przedstawiam do sprzedaży ciekawe mieszkanie przy ulicy Pomorskiej. Ponieważ mieszkanie jest bardzo wysokie 4.16.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2pokoje wraz z kuchnią ,balkonem oraz piwnicą Mieszkanie jestkompletnie umeblowane do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowa | 2 pokoje | ul. Wielopole / Zyblikiewicza | 34,6 m + piwnica | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakowa w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,30 m² 8 146,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wprowadzenie Prezentujemy świetne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m , zlokalizowane na ul. Turkowskiego 2 w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny bądź jako.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkanie gotowe do wprowadzenia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Brak prowizji - zakup bez dodatkowych kosztów! Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Czy poszukujesz pierwszego mieszkania lub chcesz zainwestować pieniądze w lokal na wynajem? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji miejskiej, wszelkich usług, sklepików ze świeżą żywnością.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m . Znajduje się na 2. piętrze w apartamentowcu z windą. Salon z kominkiem oraz w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł59,19 m² 15 864,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz mieszkania wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie gotowe do zakupu. Ekspozycja południowo-zachodina. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,10 m² 21 897,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej 53D. Osiedle nowa 5 dzielnica |.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka gotowa do wejścia! nowe budownictwo! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

499 360 zł57,90 m² 8 624,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu. W skład mieszkania wchodzą: - salon - Pokój -sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,50 m² 6 828,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 55,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym - ulica Czerkaska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 50 m + parking W cenie 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny loft dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m z antresolą ok. 15 m (łącznie ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

41 930 zł57 m² 840,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: udziału o wielkości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przytulna i klimatyczna nowa kawalerka z 2026r.(od właściciela) o powierzchni użytkowej 34 m2 (56m2) mieszcząca się w Tarnowie przy ul. Wolańskiej (os. Zielone).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 54,3 m Łódź, ul. Słowackiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,40 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowa oferta mieszkanie w budynku z cegły na osiedlu, gdzie dominuje wielka płyta! Prezentujemy Państwu funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni blisko 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

612 580 zł56,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy Pstrowskiego 14b - osiedle Kormoran w centrum Olsztyna. Bardzo jasne, słoneczne i ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze z południową.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,65 m² 6 617,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie z potencjałem | 1. piętro | Polkowice Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic przy ul. 3 maja. *** Lokal do remontu ***.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,29 m² 6 897,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, kameralną atmosferę i świetną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties prezentuje wyjątkowy apartament Premium na wynajem w prestiżowej lokalizacji - ul. Chopina 32f w Mysłowicach. To nowoczesne i elegancko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł19 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka w suterenie domu jednorodzinnego. ul. Powstańców Śląskich 38/1 Mieszkanie znajduje się od strony ogrodu, więc jest bardzo ciche. Posiada osobne wejście. Kawalerka ma 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł64 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. To idealna.