dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 50mkw (w tym 3m balkon) posiada oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł40 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z charakterem i klimatem, którego nie znajdziesz w nowym budownictwie? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wadowicach, zlokalizowane na osiedlu Pod Skarpą. Lokal w dobrym stanie, czysty i zadbany, dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z: oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji Saska Kępa przy ul. Afrykańska 12, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,30 m² 8 672,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ul. Gryniów w północnej części Swarzędza. Mieszkanie o powierzchni 63,3 m2 mieści się na drugim piętrze w niskim bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,37 m² 14 671,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 50,37 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Płaszów. Dokładna lokalizacja: ul. Myśliwska. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,08 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwa uwadze 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,08 m2 przy ul. Pułaskiego w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na II piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82,51 m² 7 877,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne mieszkanie premium 83 m z tarasem i ogrodem Chojnice Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Bliska Wola w Warszawie. Wielką zaletą jest doskonała lokalizacja mieszkania w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2016r przy ul. ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 085 zł31,73 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m do 85 m oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Apartament jest usytuowany na I piętrz budynku z windą. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł29,10 m² 23 367,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Elektoralna 12a | Śródmieście Północne | loggia | garaż podziemny Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 999 zł64,75 m² 10 193,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin sławin - sławinek! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30 Inwestycja zrealizowana, gotowe mieszkania do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy gliwic Sikornik. Kluczowe informacje tgqphd|[] Powierzchnia:tgqphd|[] 51 m tgqphd|[]tgqphd|[] Lokalizacja:tgqphd|[] Gliwice, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Estaton prezentujemy komfortowy apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany w Rzeszów przy ul. Gromskiego. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł38 m² 11 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem i widokiem na góry idealne na start lub inwestycję! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz?.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 2 pok mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 na os. Nowy Korczak w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na iiszym piętrze, nowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł128,73 m² 6 991,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupoziomowy lokal, parter i piętro. W budynku znajduje się tylko 16 apartamentów. Dane techniczne: ściany z bloczka silikatowego ( lepiej wycisza, zwiększona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 592 zł32 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł87,78 m² 9 626,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 87,78 m z ogromnym tarasem, położone na parterze w nowoczesnym budynku przy ul. Juliana Tuwima 16 (inwestycja Tuwima Park). Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 716 zł90,50 m² 19 444,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | mieszkam na tym osiedlu od 2016 roku :-) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,50 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Osiedle Fi. To.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł25,38 m² 21 079,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie jednopokojowe. Budynek znajdujący się przy ul. Bunscha 22 (osiedle Zielona Polana). Mieszkanie jest wynajęte i generuje stały miesięczny dochód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,01 m² 43,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku w centrum Leszna. Na powierzchnię 37,01 m2 składa się: pokój z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Mieszkanie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,40 m² 12 005,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura estaton prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,4 m , usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji biura Cena do negocjacji. Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł29 m² 14 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy ul. Obozowej 80 na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z dużego pokoju z wnęką na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,20 m² 11 652,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 47m2, 3 pokoje, jeżyce, ul. Norwida, poznań Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ul. Jana Kantego Federowicza, kraków- dzielnica ruczaj/skotniki Ekstra oferta- gotowe mieszkanie w nowej inwestycji! Najważniejsze informacje: powierzchnia: 42,53 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł77 m² 14 610,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m na "osiedlu Arkońska". Atuty nieruchomości- funkcjonalny układ pomieszczeń, - 2 balkony - każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu przy ul. Góry Chełmskiej ( ok. I Urzędu Skarbowego ). Dodatkowo tuż obok Park Starokozielski. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,47 m² 10 693,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Jedności. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł53,03 m² 11 314,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 000 zł44,85 m² 15 005,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jest przestronne, ciepłe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku na Krzykach. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,10 m² 48,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m , położone na 10. piętrze w inwestycji Apartamenty Wiejska przy ul. Krętej 2 w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45,70 m² 14 201 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne dwustronne i W pełni rozkładowe mieszkanie położone na cichym i zielonym grabiszynku przy ulicy Bzowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze.