dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż- ul. Piltza, kraków Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o świetnym rozkładzie, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, jest jasne i przytulne. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,50 m² 15 839,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Stylowe mieszkanie z klimatyzacją i komórką lokatorską na czwartym piętrze, bez skosów, o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | 25 m | Biskupin | 2500 zł całość Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na zielonym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki. Wrocławski "manhattan" - salon , sypialnia, pokój biurowy, łazienka, kuchnia. Budynek po termomodernizacji, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Miedzianej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 393 000 zł129,33 m² 18 503,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,72 m² 4 720,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 48,72 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,37 m kw.) Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 2/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny).

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł33 m² 14 757,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która generuje zyski od pierwszego dnia po zakupie, a jednocześnie oferuje prywatną bazę wypadową.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł80 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m z ogrodem oraz balkonem, położony na parterze prestiżowego apartamentowca z windą na cenionym osiedlu Viniarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 353 zł27,88 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m do 85 m oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 351 zł75,41 m² 9 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł29,20 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70,30 m² 7 823,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 70,3 m kw. Pow. dodatkowe: komórka na piętrze (1,81 m kw.) Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 9/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 662 zł56,68 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortowego mieszkania z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,56 m² 12 057,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 74,56 m z klimatyzacją i dużym tarasem 18 m i komórką lokatorską, gotowe do zamieszkania ul. Zachodnia 2f, białystok v 6. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

881 000 zł78,69 m² 11 195,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży przestronne, czteropokojowe mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej, zielonej części miasta, blisko centrum. O lokalizacji: lokal położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - centrum Wołomina Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł26 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie jednopokojowe. Budynek znajdujący się przy ul. Konopczyńskiego 15. Mieszkanie jest wynajęte i generuje stały miesięczny dochód. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania typu kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 30 m2 przy ul. Złotej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 688 zł36 m² 12 908 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł72 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Są lokalizacje, które wybierasz nie tylko za to, czym są dziś, ale też za to, czym będą za kilka lat. Prezentowane przeze mnie mieszkanie będzie posiadać właśnie taki adres - północ Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 051 zł42,75 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 42.75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł29 m² 19 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł87 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w odnowionej kamienicy w dzielnicy Tarninów ( ul. Szewczenki). Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87m2 ulokowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,47 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokój * 25,47 m2 * IV piętro * balkon 9 m2 * komórka lokatorska * miejsce postojowe w garażu - dodatkowo płatne ale nieobowiązkowe * Solidarności opis: - mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 600 zł70,21 m² 7 956,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 70,21 m przy granicy z Wrocławiem. Dwa poziomy. Klient Zakup bez podatku pcc. Zakup możliwy dla obywateli z po za Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego. Teren osidla częściowo ogrodzony (ogród dla mieszkańców). Na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,18 m² 7 321,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz kawalerki do remontu? Zależy Ci na cichej i zielonej okolicy? Mam coś, co powinno Cię zainteresować! Mieszkanie o powierzchni 27,18 m2 mieści się na 4 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł88 m² 24 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z historią, której dziś już się nie spotyka. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z duszą na Starym Żoliborzu. Westate Żoliborz ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł65 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament Z balkonem I parkingiem, ul. Dąbska W dzielnicy grzegórzki wieczysta, nieopodal tauron arena I park lotników. Dostępność: od 31. Lipca. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49,60 m² 16 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Nowoursynowskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 50 m2, składa się z: salonu z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł60 m² 120 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o pow. 60 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Grzybowskiej w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 415,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 281 zł55,41 m² 11 807,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50,43 m² 16 636,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność agencji. Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. zlokalizowane przy ul. Galicyjskiej 3a, usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Wnętrze.