dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury. Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41,75 m² 15 568,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne dla singla, pary lub rodziny z dziećmi! Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cicha i spokojna okolica, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

314 800 zł45,36 m² 6 940,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 , zlokalizowane przy ulicy Saperów w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 005 zł34,69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Eco Berensona | 0% prowizji | Nowoczesne Eko-Osiedle na Białołęce kupuj bez prowizji! Całość wynagrodzenia dla biura nieruchomości pokrywa deweloper. Korzystasz z pełnej, profesjonalnej obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,80 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,50 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe | 37,5 m | 1. piętro | piękny widok na zieleń, bardzo ciepłe i świeżo po kapitalnym remoncie. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł66 m² 12 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66m2, położone na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dwoma ogródkami (przód 17.15m2, tył.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Parkowej w Legnicy. To nieruchomość, którą.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł55,98 m² 9 092,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej, w dzielnicy Zagórze. Układ funkcjonalny: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł29 m² 6 893,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29 m , położona w świetnej lokalizacji w Puławach przy ul. Wojska Polskiego. Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Katowice Centrum | bardzo dobra lokalizacja blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,92 m² 6 473,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie do własnej aranżacji z ogrzewaniem miejskim? Jednoczenie cenisz sobie dobrą lokalizację, ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 53m2, usytuowane na drugim piętrze budynku mieszczącego się przy ul. Długiej w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł33,57 m² 12 809,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł74,70 m² 2 811,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania 5 min od Świdnicy Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania tworzące spójną całość , gm. Świdnica (woj. dolnośląskie). Dwa osobne mieszkania idealne dla rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

1 400 000 zł73,43 m² 19 065,78 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Rafał   Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie przy metrze Słodowiec gotowe do zamieszkania. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 6 piętrze w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,13 m² 6 574,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m , zlokalizowane w centrum Mikołowa przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

# komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Marywilska 68b | Rronson Miasto Moje | miejsce parkingowe Do wynajęcia bardzo przyjemne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo). Lokalizacja Gutkowo to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł53,60 m² 13 283,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do zamieszkania. Bezpośrednio. Bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami stacja kolejowa Ursus Niedźwiadek kolej skm, km, liczne autobusy. Częściowo wyremontowane. Mieszkanie jasne, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36,70 m² 8 174,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Zgierza. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i wygody w dogodnej lokalizacji. Zapewniamy pełne wyposażenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł39,65 m² 17 957,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie mieszczące się w kameralnym bloku z z lat 90 tych przy ulicy Kolibrów 18a na "zielonym", spokojnym oraz dobrze skomunikowanym Ptasim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,14 m² 12 312,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej. 3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł59,18 m² 9 629,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,40 m² 7 251,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,40 m , położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 700 zł70 m² 11 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (katowice) Mieszkanie b1_m4 70 m2, 4 pokoje. Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja Ligocka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Jana Kantego Federowicza, kraków- dzielnica ruczaj/skotniki Ekstra oferta- gotowe mieszkanie w nowej inwestycji! Najważniejsze informacje: powierzchnia: 62.19 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 Balkon /.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł90,29 m² 3 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 4 pokoje - Bytom, ul. Janasa 4. Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,29 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy w spokojnej dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł66 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej i rodzinnej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,28 m² 21 950,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28 m z balkonem, położone na 2. piętrze kameralnego budynku z 2018 roku przy ul. Kolskiej 9 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,71 m² 15 080,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od Kupujących! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, wcześniej niezamieszkałe, w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Starołęckiej 34a w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż- ul. Piltza, kraków Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o świetnym rozkładzie, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, jest jasne i przytulne. Wyposażenie.