dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł61,19 m² 18 777,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: *śródmieście Gdańska - prestiżowe osiedle Linea; *nowoczesny budynek z 2025 roku - wysoki standard wykończenia; *projektowane przez architekta; *w pełni świeżo wyposażone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,30 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy Rondzie dostępne od 1 sierpnia układ pomieszczeń Na mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Gdynia dąbrowa ul. Rdestowa- mieszkanie o pow. 55m2 z ogródkiem Oferta dotyczy sprzedaż przestronne, jasnego i ciekawie zaaranżowane mieszkania o pow. użytkowej 55m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,20 m² 7 014,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w kamienicy mieszczącej się w centrum Radomia, przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,55 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, os. Dąbrowskiego, rzeszów Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,10 m² 12 168,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż luksusowe mieszkanie o pow. 82,1 m , położone w Zielonej Górze, przy ul. Olchowej, na prestiżowym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł49,46 m² 9 098,26 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament Z panoramą na miasto Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design, komfort i tętniące życiem serce miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,70 m² 9 824,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem, w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł49 m² 7 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne i nowoczesne 3 pokoje z balkonem! | Mysłowice ul. Korfantego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,04 m² 9 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość leży w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł63 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiskupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Trzypokojowe mieszkanie 53,00 m2 w okazyjnej cenie w doskonałej lokalizacji na dzielnicy Ustronie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł92 m² 13 586,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Segmenty Pod Brzozami Bez prowizji od Kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92m , zlokalizowane w Wawrze ul. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej dzielnicy Katowic - na Osiedlu Ptasim. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,60 m² 9 888,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone przy ul. Tuwima 12. To idealna propozycja dla osób, które szukają połączenia wygody codziennego życia, zielonego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70,50 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Wygoda 107 w Bochni. Przystanek autobusowy przy osiedlu, dobry dojazd do pkp a stąd tylko 30 minut do Krakowa. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,30 m² 7 365,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze przy ul. Staszica. Powierzchnia mieszkania 35,30 m2 składa się z pokoju dziennego, sypialni, samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 1. piętrze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, wrocław, fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2. Funkcjonalność Mieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Kasprowicza 12 na warszawskich Bielanach tuż obok stacji metra Słodowiec. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Stare Miasto - Poczta Główna - ul. Zyblikiewicza Nieruchomość: do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,50 m² 14 715,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (tarchomin)! Nieruchomość ta jest nowo urządzona przez architekta wnętrz. Składa się z: - salonu z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym na końcu Ul. Olbrachta - granica z Krasnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł51,50 m² 20 873,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego w sercu biznesowego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł38 m² 25 526 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł70,74 m² 2 954,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w spokojnej i zielonej części Podgórza. Wnętrze kilka lat temu przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31 m2 przy samej stacji metra Imielin. Mieszkanie na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. Układ mieszkania: mały przedpokój z dużą szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gacki

Gacki,świętokrzyskie

110 000 zł38,23 m² 2 877,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Gacki koło Pińczowa. Lokal znajduje się w kameralnym 1-piętrowym budynku i ma powierzchnię 38 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł57,50 m² 6 591,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Koszalinie. Mieszkanie z charakterystycznymi, wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł244,28 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, klimatyzowane mieszkanie typu studio o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku przy ul. Lwowskiej w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł51,85 m² 10 511,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem | Kielanówka | 51,85 m | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Kielanówka,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł33,30 m² 14 264,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Granicznej - w pobliżu centrum miasta, millennium Hall,.

Szczegóły ogłoszenia