dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł69,87 m² 8 487,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony przy zielonogórskiej Starówce. Apartament znajduje się w nowoczesnej, bezczynszowej kamienicy (rozbudowanej i przebudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł54 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[en below] dostępne: 01.02.2026 Mam przyjemność prezentować Państwu komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Mogilska Tower, przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 7. piętrze w inwestycji Residence przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł81,12 m² 14 546,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w Dolnym Sopocie przy ul. 3 maja, na pierwszym piętrze kamienicy, z pięknym balkonem, położone zaledwie 3 minuty spacerem od plaży. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, kompletnie umeblowany i wyposażony apartament w inwestycji Piano House english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 695 zł70,89 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować kameralny apartament o powierzchni 70,89 m , zlokalizowany w sercu Starego Podgórza przy ul. Szaflarskiej w Krakowie. To wyjątkowa propozycja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65,10 m² 5 053,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Bornem Sulinowie przy ul. Mikołaja Reja 5, na 1. piętrze zadbanego budynku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni 65,10 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnego , dwupokojowego apartamentu przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow.ok 26m2 , sypialni o pow. 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 850 zł67,30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Marzysz o przestronnym i jasnym mieszkaniu? Trzypokojowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,55 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowowybudowanym bloku przy ulicy Zakładowej 2g w Porębie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialnii, łazienki z wc, małego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: rzeszów, ul. Poniatowskiego (ścisłe centrum) Standard: po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta Dostępność: od zaraz (najem na minimum rok) O apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57 m² 11 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Umeblowany, gotowy do zamieszkania! Funkcjonalny układ, ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,90 m² 14 775,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie przy ul. 23 Marca 91b w Sopocie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,9 m znajduje się na pierwszym piętrze 10-piętrowego budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna i ciepła kawalerka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie mieści się przy al. Przyjaźni, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,98 m² 10 236,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zadbane, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta przy ul. Nowy Świat Oferta idealna na pierwsze "M" Mieszkanie ma powierzchnie 38,98 m2 i znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,27 m² 6 065,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rozkładowe mieszkanie z balkonem i widokiem na błonia oraz stadion idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem w jednej z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł37 m² 14 321,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny! Idealne na start, dla pary, rodziny lub pod wynajem ( bliskość awf i uksw ). Dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem. Meble i sprzęty w cenie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie osiedle solno Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego, słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,77 m2 , położonego na cenionym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51,61 m² 67,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny! Umów dogodny termin oględzin! apartament wolny od ręki! Posiadamy klucze! tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia przestronny trzypokojowy apartament położony w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł76,40 m² 11 976,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Karpaczu dwupoziomowe lokal w budynku 2 rodzinnym pokój dzienny połączony z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,26 m² 14 907,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty zachodnia ekspozycja okien w salonie, sypialni oraz na balkonie, zapewniająca doskonałe nasłonecznienie przez cały dzień bardzo dobra propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 200 zł30,20 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł209 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł37 m² 23 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Kolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł93 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy penthouse z ogromnym 30 metrowym tarasem. Penthouse znajdujące się w Wilanowie przy ul. Hlonda. - opis mieszkania Apartament o powierzchni ok. 93 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 657 zł83,86 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł23 m² 23 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut pieszo do Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny design - Lokal wykończono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 599 zł39,21 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł30,73 m² 15 782,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł61,56 m² 12 638,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie bezczynszowe na spokojnym osiedlu | Porosły, ul. Szumiących Traw Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się w ciszy, a z salonu wychodzisz na własny taras. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł58,26 m² 15 413,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 990 zł39 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.