dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

Rynek pierwotny

687 666 zł60,81 m² 11 308,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro). Nowoczesny apartament przy Bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przy ul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskim sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44,50 m² 76,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 212 zł53,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Paramtery: powierzchnia: 53,32 m liczba pokoi: 3 taras 8,11mkw ogródek 24.59 mkw Opis Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji Osiedle Kwiatowe Mysłowice ul. Kwiatowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 900 zł36 m² 11 580,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł104 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,41 m , zlokalizowane na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w graniczących z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł26,21 m² 4 158,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 26,21 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (5,82 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 3/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: piec kaflowy Ciepła woda: piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł31,90 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 897/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,10 m² 16 811,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od zaraz! Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 761 zł43,92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Parametry powierzchnia: 43,92 m liczba pokoi: 2 balkon Opis: na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji Osiedle Kwiatowe Mysłowice. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki zlokalizowanej na os. Przyjaźni 14 na poznańskich Winogradach. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł42,21 m² 28 903,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są inwestycje, które oferują mieszkania. I są takie, które budują styl życia. Jaśminowy Mokotów przy ul. Przebiśniegów 8 to jedna z najbardziej dopracowanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł53,80 m² 14 033,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do remontu, z dużym potencjałem oraz ogrodem Gdańsk Wrzeszcz lokalizacja: homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji w sercu Wrzeszcza. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 200 zł38,02 m² 11 998,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł35,78 m² 1 732,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,78 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 3 wraz z udziałem wynoszącym 1273/10.

Szczegóły ogłoszenia

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł68,80 m² 14 520,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku. Nieruchomość jest dwustronna, bardzo dobrze doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37 m² 14 567,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Widok na przyszłość! 2 pokoje przy Westfield Mokotów gotowiec inwestycyjny, dla studenta oraz idealny na start Zainwestuj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł25,62 m² 13 239,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Nowy horyzont - Nowa perspektywa Znajdziesz tu zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki jak i mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 888 zł69,33 m² 10 946,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! teraz promocja 84 000 zł taniej! Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną przy ul. Grzegórzeckiej - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,20 m² 8 494,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mieszkanie do kapitalnego remontu | ul. Norwida, opole | parter, niski blok W naszej ofercie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 999 zł43,34 m² 11 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Apartament 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne dla studenta medycyny, rezydenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł45,66 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lencewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,97 m² 4 259,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na Nowym Mieście. Ok 87 m2, 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, balkon i duża piwnica. Ogrzewanie gazowe. Super lokalizacja, z jednej strony wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w centrum miasta. Zostało odświeżonie na ścianach położona gładź gipsowa. Na podłogach położone panele podłogowe. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł94,79 m² 12 395,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny w centrum Opola 3 niezależne mieszkania po generalnym remoncie Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży apartamentu inwestycyjnego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

344 600 zł25 m² 13 784 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ustawnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 24 m , położonego na 9 piętrze w bloku przy ulicy Waszyngtona 14.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje w cenie kawalerki! Os. Młodych, 31m2 przy Centrum Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu Młodych, rzut beretem od.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł51 m² 5 882,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone w miejscowości Jarosławiec, w pobliżu Środy Wielkopolskiej. Lokal składa się z: * dwóch ustawnych pokoi (bez przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Engllish version below Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Chorzowskiej w Bytom w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta. Mieszkanie położone jest w ocieplonym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

222 222 zł45 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie po remoncie o powierzchni 45 m położonego w Dobrym Mieście przy ulicy Fabrycznej. Lokal usytuowany na parterze. Budynek po remontach i termoizolacji i w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł45,20 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | Centrum Otwocka | po remoncie Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament mieszkanie do zamieszkania lub zarabiania Twój Komfortowy apartament lazurowy nad morzem Z basenem I kortem łeba - żarnowska cena 519 tys. zł Zadzwoń po szczegóły   . Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,41 m² 7 452,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie M4 w Cieszynie znajdujące się na kameralnym osiedlu Bobrek Zachód o powierzchni 60,16m2 + piwnica 4,25m2 + balkon. Mieszkanie położone jest na ostatnim czwartym widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie - zostań pierwszym lokatorem! Przedstawiam do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 45 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,65 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się na poddaszu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia doświetlone są oknami dachowymi, w jednym pokoju jest tradycyjne okno.