dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Ks. Anny 31, na drugim piętrze (nowe budownictwo). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł36,41 m² 14 309,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł38,21 m² 14 577,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł61,20 m² 13 839,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo przestronne mieszkanie na parterze (parter wysoki) ma 59 m . Składa się z trzech pokoi. Salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony) - 33m2 Sypialnia (dużo szaf, wszystkie robione.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł64 m² 11 984,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 3pokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku z 2016r. w Kiełczowie. Dużym atutem mieszkania jest to że jest niezależne - bez części wspólnych z sąsiadami. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

232 760 zł20,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Budynek z apartamentami 20,24 do 60,4m2. w spokojnej i widokowej części Zawoi Przysłop, stok południowy z widokiem na Babią Górę. Obok budynku przebiega Karpacki Szlak Rowerowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł41,48 m² 10 125,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,48m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2 i miejscem w garażu podziemnym na poziomie -2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 112 zł39,92 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 456 zł73,92 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 503 zł73,71 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł60,20 m² 26 411,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament Z tarasem 19m panorama warszawy ordona 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,61 m² 5 920,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu jasnego, przytulnego mieszkania z balkonem na parterze niskiego bloku, położonego w centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Kurpiowskiej. Ogromnym atutem jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wejścia | topowa lokalizacja wysoki standard | świetna oferta Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu mieszkać bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 53m/ parter na nowym osiedlu Jagiellońskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią , sypialni , łazienki oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł30 m² 25 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***zapraszam tylko bezpośrednio lub z klientem, bez pośredników!*** nowe budownictwo, świetna lokalizacja 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 30m2 w nowym budownictwie (2023 rok),.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***zapraszam tylko bezpośrednio lub z klientem, bez pośredników!*** nowe budownictwo, świetna lokalizacja 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 32m2 w nowym budownictwie (2024 rok),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 900 zł47,19 m² 12 500,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego w Białymstoku. W cenie lokalu komórka lokatorska w kondygnacji podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 800 zł45,90 m² 12 501,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego w Białymstoku. W cenie lokalu komórka lokatorska w kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 600 zł40,69 m² 11 000,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:listopad 2026

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana przy ul. Jana Kochanowskiego w Białymstoku. W cenie lokalu komórka lokatorska w kondygnacji podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,50 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni wyposażone mieszkanie. Szukasz nieruchomości, do której możesz wprowadzić się z samymi walizkami? Wchodzisz i mieszkasz! Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,36 m² 12 223,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka gotowa do zamieszkania W październiku 2025 wymienione okna na 3 szybowe w mieszkaniu jest cichutko. Łazienka wyremontowana około 5 lat temu. Jest piwnica. Parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł54 m² 1 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w cichej i pięknej okolicy w otoczeniu pól i lasów. Do mieszkania przynależny ogródek, piwnica i budynek gospodarczy. W miejscowości biblioteka, szkola, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , urządzone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu. W mieszkaniu znajdziesz: duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65 m² 17 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z 2 łazienkami na sprzedaż w atal Towers Sikorskiego 5 Szukasz nowoczesnego i komfortowego apartamentu rodzinnego w samym sercu Wrocławia lub idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartament 2-poziomowy z tarasem i balkonami Mieszkanie, w którym poczujesz się jak we własnym domu! bez spółdzielni, wspólnot, czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

526 200 zł43,85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry. Oferuję Państwu nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Dostępne lokale 2 pokojowe : - 43,85 m2 - 44,21 m2 - 46,09 m2 - 46,22 m2 - 47,33 m2 - 49,98 m2 - 51,37 m2 3 pokojowe : - 60,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, prezentuję Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 56 m położone w kamienicy w budynku 4 rodzinnym w dolnej części Krosna odrz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł60,90 m² 8 210,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , dwóch sypialni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62,40 m² 4 006,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Strych do wspólnego korzystania. Przed blokiem duży parking. Możliwość pozostawienia większości umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 47,7 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Dąbkowskiego 28/30 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł76 m² 7 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Teraz Z rabatem 15 tys. zł Do obejrzenia siedem mieszkań w różnej konfiguracji, w tym dwa mieszkania z rabatem 15 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 889,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie Tarnów, 36,3 m + piwnica ok. 15 m Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 36,3.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,67 m² 5 678,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Mieszkanie o powierzchni 46,67 m znajduje się na 9. piętrze w bloku z 1985 roku. Mieszkanie posiada dwa pokoje, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,35 m² 10 437,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, i miejscem postojowymznajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Eskulapa, w Fordonie. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w Chorzów Batory ul Karłowicza 7 wysoki parter 3 pokoje i duża kuchnia plus duża łazienka. Ogrzewanie gazowe nowe okna z roletami antywłamaniowe. Pod spodem.

Szczegóły ogłoszenia

397 785 zł57,65 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny 37f/1 w stanie deweloperskim na parterze z własnym wejściem w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 57,65m2 + powierzchnia terenu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój Wymarzony Apartament w Uniejowie czeka! Parter z ogrodem czy Piętro z tarasem i własnym zielonym zakątkiem? Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentów w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 144 zł55,68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania inwestycyjne, które mieszczą się w niemalże centrum Zawoi, przy drodze 957. Budynek mieści się na 42- arowej działce graniczącej z potokiem. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł190 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament dwupoziomowy, w pełni wyposażony, w centrum Wrocławia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich z widokiem na park. ulica Powstańców Śląskich do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Batalionów Chłopskich w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pogoria Park w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 zł34,40 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engilsh below Na wynajem od teraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10. Na powierzchnię 34,4.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł22 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.