dowolna

Mieszkania

95 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 876 ogłoszeń

215 000 zł37,58 m² 5 721,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe spółdzielcze-własnościowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie W okolicach centrum - idealne na inwestycję. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 36 m kw., usytuowany na I piętrze w II.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł96,16 m² 88,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w świetnej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Strefa Wilanów przy ul. Klimczaka, która.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł31 m² 10 290,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie Lokal został zaprojektowany z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł24,50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w centrum, które będzie jednocześnie wygodnym miejscem do życia i bezpieczną inwestycją? Ta nowoczesna kawalerka z balkonem to idealna propozycja - gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł102 m² 6 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną energią.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,88 m² 16 694,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,80 m² 7 408,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,8 m , zlokalizowane w samym centrum Żar, przy ul. Podchorążych. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,25 m² 12 981,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko W maju! super oferta! super cena! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,25 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Jarząbka, na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł65,50 m² 6 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy w sobie urok zabytkowej architektury z nowoczesnymi udogodnieniami? Ta oferta na Starym Mieście w Tczewie to doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie: parter, niezależne wejście z antresolą Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,82m2, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 536 zł39,43 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena mieszkania + spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,60 m² 4 947,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze - Ryczywół lokalizacja: na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Radgoszcz,mazowieckie

74 000 zł48,80 m² 1 516,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia lokalizacja Doskonały dostęp do infrastruktury -.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł25 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 3 piętrze w inwestycji Witolda Park przy ulicy Witolda. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 100 zł58,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Nowoczesnego Mieszkania w Rumi na Osiedlu Tysiąclecia! Szukasz idealnego, nowego mieszkania w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł27 m² 17 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,9 m na wysokim parterze na osiedlu Grabiszyn we Wrocławiu. Nieruchomość łączy w sobie komfort życia w otoczeniu zieleni z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł166,30 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalna oferta na rynku. Tylko u nas. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w cichej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem w 10 min. dojedziesz do gwarnego.

Szczegóły ogłoszenia

679 450 zł34 m² 19 983,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe W niskim bloku- os. Górczyn Polecamy do wynajęcia ładnie położone 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł104,52 m² 5 836,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1750

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 104,52 m 2 , zlokalizowane w Jedlinie- zdroju w okolicach Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,60 m² 19 751,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż inwestycja dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej (88,6 m ) w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej, w budynku Aura Oferta skierowana do inwestorów! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,30 m² 14 135,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie z potencjałem - Bielany, chomiczówka, ul. Księżycowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,30 m , położone na warszawskich Bielanach, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł27,50 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-osobowe Standard Plus - 27m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł34,26 m² 7 880,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***** tylko U nas ***** Oferta sprzedaży mieszkania - Kielce, ul. Krakowska Lokalizacja i ogólne informacje Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 34,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł40,97 m² 19 502 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. 40,97 m2, położony na 4 piętrze w nowej inwestycji Sand end Sky w Międzyzdrojach przy ul. Polnej. Apartament 2-pokojowy z południową wystawą okien oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36 m² 19 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie 36m2 na ostatnim piętrze z widokiem. Twoja nowa przestrzeń - bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odkryj miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,42 m² 15 934,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą 56.42m2 | Ogród 550m2 | Komórka, Strych, Budynek gosp., Fotowoltaika 3,5KW | Prokocim/Kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł83,40 m² 14 364,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 3. piętrze w kameralnym bloku z 1992 roku. Niski, 4-piętrowy blok bez windy, zarządzany przez spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 000 zł27,35 m² 11 992,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim idealne na start lub pod inwestycję! Ta oferta w nowym budynku z 2024 roku to doskonały wybór dla singla, pary lub inwestora. Lokalizacja: -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, wykończone pod klucz, przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z dbałością o szczegóły. Mieszkanie usytuowane na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 235 zł59,70 m² 10 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,51 m² 9 483,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w Gnieźnie na Osiedlu Orła Białego. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł57,75 m² 4 675,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 57,75m , położonego w centrum Chojnowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Glamour - Komfort i Elegancja w Ustroniu Ustroń, ul. Staffa 23a Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament Glamour, o powierzchni 85 mkw położony w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 738 zł45,91 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.