dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

569 000 zł72,40 m² 7 859,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje | 50,44 m (72 m po podłodze) | ostatnie piętro | Kowale | gotowe do zamieszkania Przestronne, jasne mieszkanie ze skosami na ostatnim piętrze - dużo światła, brak sąsiadów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią, zlokalizowane w budynku J, w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w budynku M , w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 817 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy spokój, wygodę i pełną infrastrukturę miejską? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i osób ceniących funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej. 3 pokoje, kuchnia, lazienka, korytarz, kotlownia. Z salonu jest wyjscie na taras. Jest opcja zagospodarowania drugiej czesci strychu np na kolejny pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 800 zł54,40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała alternatywa dla osób szukających apartamentu do którego dojazd z centrum Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie można w nim odpocząć od zgiełku miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł62,30 m² 9 278 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Wyjątkowe mieszkanie z piękną panoramą | Widzew Wschód | Styl, cisza i natura Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny styl, prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł93,60 m² 7 051 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycję lub dla siebie, w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;) lokalizacja: okolice ul. Wałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 108 zł49,52 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się na Osiedlu Wolność w samym sercu Strzelina. Mieszkania sprzedawane są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 108 zł49,52 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 179 zł50,73 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł92 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania w kamienicy na wynajem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Do wynajęcia wyjątkowe, 92-metrowe mieszkanie w stylowej odremontowanej i ocieplonej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 214 zł27 m² 82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka o powierzchni 27 m2 położona na 5 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z funkcjonalnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70,37 m² 5 684,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie Strzelce Opolskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 70,37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł41,13 m² 2 796 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m2 w Modłej pod Gromadką Do mieszkania przynależy komórka na strychu oraz 200m2 ogródka warzywnego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł69,30 m² 13 564,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze, dwustronne, z oddzielną kuchnią, czterema pokojami (salon z balkonem), a także z łazienką i oddzielnym wc. Okna trzech pokoi wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne duże mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Czeladzi Piaski. Mieszkanie ma powierzchnię 80,05m2, do niego przynależy piwnica oraz komórka. Teren wokół budynku jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł62,90 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,40 m² 8 740,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł54,60 m² 10 164,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł36,80 m² 18 940,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie 36,8 m2, 2 pokojowe ,na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata. Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł133 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Domy Szeregowe w Moszczenicy Mikulski & Witek Development Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Moszczenicy, powiat Gorlicki ,województwo Małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł62,70 m² 5 023,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Żary | 62,7 m | 2 pokoje | 315 tyś Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na 3 piętrze kamienicy w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł83 m² 75,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajecia (bez wypowiadania na sezon) unikatowy apartament dwu poziomowy blisko morza. Mieszkanie zaprojektowane w gustownym stylu, a zarazem przestronne i praktyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45,20 m² 19 690,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone w sercu Pragi-Południe przy ul. Łukiskiej 1. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,80 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na prezentację mieszkania w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku bez windy. Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ma powierzchnię 60 m i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej funkcjonalnej kuchni, sypialni, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł55,80 m² 19 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - przy ul. Stawki, w pobliżu Arkadii i centrum miasta. ***uwaga***.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga obniżona cena Ciekawa alternatywa na sprzedaż mieszkanie dwie sypialnie plus aneks kuchenny po remoncie idealne dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma pokojami oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,30 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego do zamieszkania mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym).

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł86,40 m² 7 245,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przestrzeń, komfort i prestiżowa lokalizacja przy samym Ratuszu Jeśli szukasz miejsca, które łączy klimat historycznego centrum z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40,70 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 900 zł34,77 m² 8 337,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe niedobczyce Pierwsza Dzielnica Prestiżowe, zamknięte osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Niedobczyckiej w rybniku niedobczycach. Posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł52,40 m² 9 923,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Szukasz ustawnego mieszkania z 3 niezależnymi pokojami i słonecznym balkonem? Ta oferta na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie o powierzchni 52,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł67,45 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o powierzchni 33 m zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,4 m . Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27,50 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze Śródmieściem. Okolice Arkadii i Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym na Węglinie. Odrębna kondygnacja ok. 50 mkw. (wysoki parter) w domu jednorodzinnym na Węglinie, okolice Kaufland. Jeden duży pokój (32 mkw) z kuchnią do.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

vis-a-vis Manufaktury | 3 piętro z windą | duży balkon 37 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu, wyposażone i dostępne od ręki. Jeśli chcesz uniknąć wyzwań.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3pokojowe - 63m3 - Piętro 5te z windą, umeblowane, klimatyzacja. Ulica - Chrościckiego - Warszawa włochy. * salon z aneksem kuchennym, * dwa pokoje, * łazienka, * korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,50 m² 5 697,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Niezwykle słoneczne ,funkcjonalne ,własnościowe mieszkanie o powierzchni 59.5m w dobrze funkcjonującej wspólnocie mieszkaniowej, zlokalizowane w samym centrum Tarnobrzega w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,67 m² 6 640,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronny i ustawny lokal mieszkalny o powierzchni 82,67 m , położony na 2. piętrze budynku przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł47,50 m² 7 431,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 niezależne pokoje funkcjonalne mieszkanie na Słonecznym Stoku (ul. Upalna 22). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 3. piętrze (3/3) w budynku z 1983 roku.